Savaitgalis

Gerai Savaitgalis

Dirbame visą savaitę tam, kad savaitgalį pradrybsot prie TV ant sopkutes?Nekaltas Ne!!!
Šioje temoje manau galima būtų pasidalinti įspūdžiais, kaip praleidote Gerai savaitgalį ar ketinate praleisti, ar svajojate praleisti Cha cha

Puodžius, lipdantis iš molio puodus, medžio drožėjas, audėja…amatininkų mugė Kretingoje. Vaikai drožinėja iš medžio skauptukais, aplik tik skiedros lekia, o jaunas mokytojas džiaugiasi savo darbščiais mokiniais…čia pat vokiečiai baltais šortasi filmuoja, fotografuoja jaunuosius amatininkus.
Vienuolis…išdidūs kryžiuočiai raiti ant žirgų…iškilmingos kalbos…sveikinimo žodžiai…šokiai ir dainos…ir be abejo lietuviškas Alus be kurio neapsiena nei viena šventė.
Puikus oras tiesiog padarė dovaną Kretingai 750 metų jubiliejaus proga Šypsena
Praalkome, tad nuvykome pas Juozapą Apakęs O siaube, kokia minia žmoniųApakęs Matyt pusė Lietuvos suvažiavo. Nelaukėme gardžių patiekalų (anot Valiaus cepelinai nebuvo skanūsCha cha) ir nuvykome į Palangą Šypsena
Ko žmonės vyksta į Palangą????????? Savęs parodyt ir į kitus pažiūrėt - ne kitaip Šypsena
Vakare, vaikus užmigdę, nuvarėm į naktinį klubą Kalifornija Gerai
Muzika rinktinė, sidras, brendis, šokiai…tik labai karšta ir kainos užkeltos, bet juk ne kasdien Šypsena4val. prisimenam atžalas ir suskubam į namus Girtas
Ryte vos akis atplešiu, o mažoji sako : "Mamyte kur jūs naktį buvot??? Aš jūsų neradau"Nekaltas
Pavalgome pusryčius (po naktinio šėlsmo jų taip Nesinori) ir vykstame į boulingo klubą - sulošiam porą partijų, o mes su coliuke33 dar sumetam 2 biliardo partijas 1:1…
Minijos krantas…žmonių neregėtai daug, saulė kepina…baisu. Palendame po aukštais lapuošiais, kad neperkaistų smegenėlėsCha cha, išsimaudome ir šviežučiai grįžtame į namus. Dabar geriu sidrą, rašinėju Bangoje…kuom prastas savaitgalis?Cha cha

Žinau, kodėl niekas nerašote - visi drybsojote prie TV ant sopkutes Juokiasi

Aš tai vakar savo vyrą išgrūdau prie ežerų,o pati nuo karščio leipstu PavargęsDar savaitėlė ir lėksiu prie jūros,man savaitgalio nepakaks Cha cha

Tai gal ir i Klaipedos meeta atleksi? Nekaltas

Tai kad aš antradienį važiuosiu Nekaltas jau po visko Žliumbia

Labai klysti galvpdama kad visi sedi ant sofkutes prie TV.Ten nera ka zhiureti per ta TV.O ir aplamai tokis karshtis,kad neimanoma.Sedzhiu tik su triusikais namuose ir kalbuosi su zhmonemis mirce.Pasirodo ieshkojau vieno zhmogaus o radau kita pazhystamaGeraiŠypsena

zheruti Lūpos Man sėdėjimas prie kompo jau kaip ir darbas Nekaltas Malonus darbasGerai…o iškylos, atrakcijos? Kur jos?
Tiesą pasakius sakiau vyrui, kad protingi žmonės tokiu karštu oru slepiasi namuoseCha cha, bet nesigailėjau nei dėl vienos minutės prasleistos šį savaitgalįFlirtas

Apie kai kurių bangiečių savaitgalį galima nesunkiai nuspėti, pvz. Valiaus Lūpos
fotogragfijos kalba labiau nei žodžiai Cha cha Pasirodo Valius nudistų pliaže buvo NekaltasCha cha…ir pas Juozapą neskanių cepelinų valgė…ir Palangoje žiūrėjo dailininkus, triūsiančius prie molbertų…
Cha cha

Visa puiku savaitgali praleidome miskuose (zvejyba, grybai, alus, shaslas …) maitindami uodus.

Ar daug žuvies pagavot? O grybų ar yra?
Uodų…pati žinau, kad yra Cha cha Ui kaip skaudžiai, rupūžės, kanda Baisu

Su zuvytem problemos - matyt karstis i duobes nuvare. O jegu l. anksti ryte nueit prie ezero neatsirado, tad liko tik meditacija prie vandens. Bet tai t.p. nuostabu. Kartais net geriau kai nekimba.
Grybu mase - nors vezimu vezk, taciau apie 80% sukirmije arba kaitroje iskepe.

Šį savaitgalį tikrai prie televizoriaus nepraleidau. Gi mano sūnelio gimtadienis buvoŠypsenaTūsas

Aha, i boulingo cluba, o su manim tai atsisakei ziasti bilijarda Cha cha

A ko daugiau radote? Grybu ar saslu? Apakęs
Juokiasi

Diena - grybu, vakare - salu, alaus ir samanytesNiam niam

Itartinai saziningas zevjys Nekaltas
O del grybu…Gerai, jei jau iskepe, o gal dar ir su svoguniukais ir grietinyte?GeraiCha cha

Gal nemokėjai kviest?Flirtas

Del zvejo sazines - kas man is tos laimes, kas is tos garbes…Mirkt
Svoguniukai ir grietinyte namuciuose - puikiai tiko prie sveikesniu grybukuNiam niam