Savadarbis šilumos siurblys

Savadarbis šilumos siurblys

Info apie i siurblius dedamus kompresoriu skirtumus

… COPELAND ZH, kuris vieninteliai pasaulyje sukurti specialiai šildymui. Jų korpusas pagamintas iš ypatingai storo metalo, kad galėtų atlaikyti aukštą kondensacijos temperatūrą ir slėgį. Šie kompresoriai labai brangūs ir patys efektyviausi. Efektyvumo rodiklis COP virš 5,6. Dažnai gamintojai naudoja pigesnės ZR serijos Copeland kompresorius, kurie skirti kondicionavimui. Todėl lyginant gaminius svarbu atkreipti dėmesį į seriją Copeland ZH ar Copeland ZR. ZH efektyvumu lenkia Mitsubishi, Sanyo, Daikin ir visų kitų gamintojų kompresorius., kuriam suteikiama 10 metų garantija.

Paskutiniai postai nepataiko i tema… bukim zmones, neterskim "eterio"…

piotras pencinyks nemanayciau kad interneta savo bloga turetu Mirkt

o sita… cia kazkada dar buvo Piotras kur stebuklinga krosni buvo padares - tipo prikrauni malku ir menesi kurenasi.

Tai Petras-santechnyks ir Piotras-peckurys ta pati asaba ar dvi skirtingos? Nekaltas

piatras santechnyks-miegiejas, mias ji jeu sianaj zhinam Cha cha

Radau gana idomu tinklapi i tema http://petrasdargis.lt/?q=ra%C5%A1iniai/kaip-pasidaryti-%C5%A1ilumos-s
iurbl%C4%AF

Atrodo pasiliksiu prie kondyskes, varianto kuri bus perdaryta is oras-oras i vanduo-oras. Vonios kambario grindis bus pasildomos pasyviai saules ir aktyviai su elektra. Taigi pasilikau prie mano mineto v2.1 varianto. Nes labai noriu sugriauti mita apie pasyviu namu pastatymo branguma.

Siaip mes cia turejom tema apie ŠS (šilumos siurblys) ir geoterminius http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/519529.333-=(2024624581 bet jei kalba eina grynai apie DIY (do it yourself), tai uzskaitau nauja tema kaip demesio verta.
Veliau parasysiu ka nors naudingo, dabar neformoj. Vienas latvis netoli Rygos nuosavam name pasidare geotermini savo rankom, buvo parases kazkoki bloga, bet niekaip nebegaliu atkasti, jei kas atsimenat, ar rasit prasau imesti cia nuoruoda.