šaulys :)

šaulys :slight_smile:

nusove Liūdnas

labai nesusikaupes taikosi sauti…

Stipriai? Nekaltas

tekiniai kokie

kur cia saule sviecia Apakęs ? Cha cha

esu matęs tokį ir nevieną kartą, taip, kad nieko naujo

klaipeda, ties ivaziavimu i baze, cia nuo sviesofoto ir siokio tokio kalniuko taip smagu paspausti pedala Šypsena

Shropna > Šypsena nestiprei, laiku pastebejom, (bet vistiek apgavo i geraja puse, pas man spidometras daugiau rode negu jo sautuvas), +17km/h Nekaltas 50lt ir 1 balas Fiestas > cia siandien diena Klaipedoi saule sviete

o koks numeris: ACH… Juokiasi

aleks79 >> tai ka tu nemoki bendraut su dedem… papasakosiu… Šypsenatai va sau po paskaitu riedu patenkintas kad gerai parasiau mikro nu ir tik isbega i kelia kazkas, galvoju beproti traukis, ogi ziuriu moja man zuvedra su lazdele…nu sustoju, sako einam pasivaiksciot…parodo 63km/h…einam prie langelio…nu sako ka rasom, 75 litukai ir 1 balas…baik baik, palauk sakau…nereikia cia to popieriaus, reik medzius saugot… Šypsena sako matau pokstininkas…nu taip… Šypsena vistiek rasom, vietoj ar i kasa mokesit…?sakau visai lituku neturiu…ajajajaaj…ziurau ka jis rimtai nusiteikes rasyt…nu tai ka prasidejo…vargsas studentas, pinigu nera, nieko nera, darbo nera… Šypsena o jis man: o sita odine striukyte is kokios pensininkes tada atemei… Šypsena ai dovana sakau…o telefonas tox irgi nepigus (durnius laikau rankoj… Šypsena) ai sakau ne mano… Šypsena tai gal sako pavogei…ne ne ka jus is slono pirktas… Cha cha bet tai pinigeliu vistiek nera…nu tai mes su juo dar pasiprikolinom ir parase 15lt uztai kad ne vietoj per gatve perejau… Šypsena tai va, susimokejau ir visai patenkintas, tik dabar greicio nevirsiju, bo gali ir neprikolnas dede pasigaut… Cha cha

Rafix > Cha cha gal saviem ir ne tokie grezti, o is manes net 30lt neeme, ir teisingai Cha cha ner cia ko pazeidinet Juokiasi

Rafix: Gerai

joo dedes megsta pinigelius ;] mane pora kartu buvo sustabde ale as be dirozo be 70 zneklo posuki ne ten rodizau Mirkt pasisnekejom garaziai ir laimingo kelio ;]

oj oj sitie 121 ziaurus variantas yra in Klaipedos zeme…

paprasta

sitoj vietoj patinka ka nors ant drago isprovokuot ir “paleist” Cha cha

Cha cha