Saulėtekio bernai...

Saulėtekio bernai…

turejau garbes(o gaila)susipazint su daug baxuriuku is sauletekio(NY+Kamciatka)ir pasidariau isvada,kad jie visi gaidziai…O ypac tie kas mokos VGTU aplinkosaugoj 1kurse…Aisku,sauleteki turbut yra ir normaliu(kuriu iskart atsiprasau,nes cia skirta ne jiems)bet gaila-as tokiu is ten pazystu vos 2…

nu ka as galiu pasakyt dar neivieno is ten nepazystu Nežinau

Kazkada mane irgi galejo vadinti Sauletekio bernu. Tris metus ten pragyvenau…

Nu o del lievumo - nezinau. Gal tau lopas pasitaike, bet spresti apie visus negalima NeBlogai

Nesiseka tau gyvenimas… ex… bet tikrai ten lopų daug Taip tik niekada negalima absoliutint, ne visi tokie, bet daug Taip

aš pats gyvenu Saulėtekio al., ne barake, o Atkirtos kotedže su tevais.neseniai atsikrausčiau ir ne daug ką pažįstu.

bet ish sauletekio. ir dar Ištvirkėlis Cha cha

Na as kelis pazistu,Gerai vaikinukai , jiems po Bučkis .

nepazystu nei vieno is tenNekaltas

Niu nezinau, kiek pazistu visi ciki.Gal man pasiseke…Liežuvis


jooooooooooooooNekaltasNekaltas&q
uot;MUSU laikais"NekaltasNekaltas panele vien uz toky anti-studentiska klausima butu per skalbinius gavusiBaisu Cha cha
"

zinau ir as kelis is sauletekio…ale man jie patiko, tik kaad … sorry jie vilniuj o as kaune

ei na kas cia dabar ,ko varot ant to sauletekio bernu,a?ale kokiu ten yra net neisivaizduot negalit,na zinoma yra ir lopu,bet ju mazuma,geriau uzsukit ir pasiziurekit,na ka ten paziureti,geriau susipazinkit su dauguma kitu,kurie tokie fantastiski,va taip

visur visokiu yra, gal tau tiesiog taip sekasi Apakęs

O kur apie kuri sauletiki snekat, Kauno ar Vilniaus?Nekaltas

Na, kam dar iš čia esančių kyla klausimas, kur randasi Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas?Cha cha

is vu bernus rinkis Gerai

Nu mergaite…

Mes ish sauletekio, ish VGTU, tik aishku ne ish aplinkos… Juokiasi Argi mes ne dzhigitai? Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Xexe… Kamchatka rulz!!!

mane pjauna, kai zmones pagal vieta sprendzia kokie yra visi kiti…kiek tu ju ish viso pazysti, kad gali sakyt, jog visi gaidziai?

a tai ko visi ant marijampoles vazhiuoja? Cha cha