Saugokites stiklu!!!

Saugokites stiklu!!!

Vakar mano Cezas begiodamas laukuose persipjove arterija.Liūdna Gerai, kad nepasimeciau, nes tas pats priesh pora metu buvo atsitike kitam mano shuniui. Uzhverzhiau su pavadeliu, kad shiek tiek sustabdyt kraujavima, ir begte namo, paskui veterinare "sulope". Taciau, net siaubas apima Baisupagalvojus apie artejancias shventes - visi parkai, mishkeliai ir dykvietes bus sete nusetos sudauzhytu buteliu shukemis. Saugokite savo augintinius!!

Stiklu sukes Blogai

Kai turejau doge, ji buvo nusipjovus desines priekines kojos venas ir visas pirstu sausgysles, gal net ir arterija. As taip pat uzverziau koja dirzu. Gerai, kad buvau su masina, tai staigiai pas veterinara nugabenau. Variau per miesta ant 120km/h. Automobilis buvo pilnas kraujo. Akys kai nuveziau jau buvo pabale. Operacija truko kokias 4h.

Stiklu sukes Blogai

Šypsena<Eudas>Šypsena

Och, skaudi tema…
Aš vis dar surenku stiklų šukes, kai pamatau. Bet po sniegu jų, bjaurybių, nesimatoLiūdna

Maniskis taip pat buvo sausgysle susipjaustes Liūdna Ir del labai &quot;kvalifikuotos&quot; veterinaro pagalbos vos kojos amputuoti neteko Liūdna Taigi labai saugokite savo augintinius ir ju kojytes ŠypsenaLabas

Maniskis &quot;padalvele&quot; visa nusipjove…

Mano Juliunia irgi vakar pakare nupjove letena, ir shiandien ryte vel, tik kitaPiktas Gerai, kad ne stipriaiAš nekaltas

Tai kodel tavo akcija buvo atideta Sunys nori svaraus miesto Liūdna ?
Taip ir mano suo yra isipjoves Liūdna bet i pagalvele kojos tai vezem pas veterinara jai siuvo per pora kartu ir vaiksciojome i lauka su bintu ir su maiseliu ant kojos Blogai Blogai Liūdna Liūdna !!!

O ka buvo mintis suorganizuoti tokia akcija?Aš nekaltas ash matai naujoke…Mirkt

Aha, buvoTaip Ir jau beveik turejo vykrtiTaip Bet del Busho vizito neivikoNe

bet aishku dar ivyks?!! Ideja - GeraiGeraiGerai! Butinai prisidesim!

Aš labai tikiuosi, kad įvyks. Gal pavasarį. Norėtųsi geriau apgalvoti laiką, kad vėl nebūtų taip pat - visi pasiruošė, televizija paskelbė ir… pš.

mes dar iki šiol su maišeliais ant kojos į lauką einam… o persipjovė tarpupirštį jau prieš dvi savaites… Liūdna tai gerai kad dar tarpupirštį tik…

NINAVIŽU BOMŽŲ Ignore Blogai Ignore ir visų kitų daunų kurie iš neturėjimo ką veikt butelius daužo Ignore

na nzn kokiu stebuklu deka mano spanieliukas nei karto neisipjove(tfu tfu tfu per kairi peti). hm tikiuosi ir neisipjaus, o kai stiklus pamatau surenku…

Nu bomzai papratai buteliu nedauzo, jie juos surenka ir priduoda Aš nekaltas Cha cha Cha cha

tai jau žinok pasirodo ir daužo, kad ir kaip neįtikėtina… gal daužo tuos, kurių nesupirkinėja… bo ten kur mes vaikštom, be šunų ir jų šeimininkų, praktiškai daugiau lankosi tik bomžai - lauželius kuria (primėto visokių maišelių mėsa dvokiančių kaulelių ir pan Piktas Piktas Piktas ), užkandžiauja, užgeria, o paskui &quot;susitvarko&quot; - butelius sudaužo Piktas uch, nigaliu…

Nu jo nebent jei nesuperka, ypac tuos nuo odekolono… Liūdna Geriau jau visus supirktu…

Zhinai kodel? Mazhiuke jinai ir lengvuteTaip

Oi-oi!! Sorry!Cha cha