Sapnas

…nupjaučiau visiems galvas…Niam niam

Taip taip, ne katinų bijot reikia, o reikia bijot pakliūt į Ni nagusPavargęsCha cha

Tau čia visi į katinus panašūs?NekaltasCha cha

Darbo gaires tokios:1.Uzdrausti rasyti visiems.2.Rasysiu as vienas.

ir man šiąnakt tas pats buvoBaisukažkam pjoviau galvą, bet žinojau, kad tai būtina daryti, kažkokiam gyvūnui. O peilis buvo neaštrus, baisu buvo, kad tam padarui tenka kęsti ilgai baisias kančias, ir norėjosi kuo greičiau tai baigti. Buvo labai gaila ir baisu, bet taip reikėjo daryti. Pagaliau tą galvą nupjoviau šiaip taipNekaltasBaisuPavargęs

sakyčiau greičiau iš Ni nagų ištrūkęsCha cha
bet katinų aš nebijauCha cha

[/quote]

Taip taip, ne katinų bijot reikia, o reikia bijot pakliūt į Ni nagusPavargęsCha cha

[/quote]

ir Ni nebijau

Cha chaCha chaCha cha

O ka cia cituoji? Apakęs

Pasiklausius kokios Metalicos-ziurek ir tu katinu isvis neliktu- miestas pasvaretu, o koki viena kita but pamatyt tik-zoologijos sode.O Ni gal ir neblogai pakelt iki moderu- uz teigiama svaros propagavima ir pasiutliges zidiniu likvidavimaJuokiasiJuokiasiJuokiasi Na cia nepritariantys gal patys yra tu zarazu nesiotojaiLiežuvis

OT:
kryziuoti Nekaltas Kodėl nerašai savo niku?.. Nekaltas
Tik nesakyk, kad užbanino Apakęs

OT

Ledi Mirkt,tai kad dulke tik bla-bla,pažeria minti,pralekia pro visas temas ir dingsta Cha cha Kas jau jį čia banys Pavargęs

Mažiau mėsos nakčiai reikia valgyti Pavargęs

…miegantis protas pabaisas gimdo…
Šypsena

Sauliau,kokias pabaisasApakęsAš(Ni)sapnavauTūsas

pabaisa galima padaryti ish bet ko…tik ish pabaisos nieko nebegalima padaryti…Iki rytojaus…Labas

kala-pjovei man galvą…Nežinau

Sauliau,tu mane sužlugdeiŽliumbiaAš tikėjausi,kad iš manęs dar galima ką nors geresnio padarytiŽvaigždė

(Ni)tokis žiaurumas ne manBaisuPasiilgau turbūtDrovus

Čia pranašiškas sapnas. Kietas
Sapnuose būna viskas atvirkšiai nei iš tiesų atsitiks, todėl reikia iššiftuori. Pvz.
Pjauti - sėti
Katinas - kalė
Galva - užpakalis
Žaisti - dirbti
Futbolas – katorga
Vemblis - Bezdonys
Stadionas - cypė
Minia – prezidentas
Šėlti – melstis
Vežti – stovėti
Katafalkas – gimdykla
Groti – rėkti
AC/DC – Cicinas
Hell’s bell’s – “Neliesk mano moters”
Šustauskas – Ginger
Pagarba – neapykanta
Atiduoti - atsiimti
Blinkevičiūtė – mandzian
Mesti – išrauti
Liemenėlė – kišėnė

Visa tai sustačius į vietas gaunasi visai šviesi tavo ateitis:

Apsėklinsi kalę (nepainioti su nicku) per užpakalį ir už tai dirbsi katorgoje Bezdonių cypėje. Net prezidentas melsis už tavo sielą, po to stovės jis prie gimdyklos, kur Cicinas rėks "neliesk mano moters", Ginger iš tavęs atsiims neapykantą, o mandzian per tavo kišenę išraus tau…

Gyntai,o kieno nikas-kalėApakęsKlausiu,kad nesupainiotiNekaltas

Čia užklysta nelabai suprantančių lietuviškų galūnių esmę, tai aš profilaktiškai tpsknt. Šypsena