Santykiai su mokytojais

Santykiai su mokytojais

Galbut tokia tema ir buvo, ieskojau, neradau Nekaltas Nesvarbu. Noriu paklaust, kaip jusu santykiai su mokytojais? Ar normalu, kad zmogus stengiasi priprast prie mokytojos charakterio, prisitaikyt ir nekreipt demesio, bet kasdien isvestas is nervu ir vos ne apsiverkes grizta namo? Ar normalu, kad kai pabandai apie tai kalbetis su aukletoja, tau pareiskia - “jei nepatinka musu mokyklos taisykles, valink i gimnazija”? Kaip jaustis, reaguoti, kaip elgtis? Yra konkreti situacija su lietuviu mokytoja. Jau su keliomis draugemis esu apsvarstyta pedagogu posedyje ir man zada duoti ispejima del tos mokytojos kaltes… Patikekit, sunku, nors is salies beda neatrodo didele. Aciu, jei nesupratot nepykit- neisejo risliai paaiskiinti Nekaltas

pas mus irgi panashiu shposu yra, pavaduotoja(zveryno gimn) yra chemijos mokytoja, tai per jos pamoka negalima net nusikoseti( Apakęs) klasioke nusikosejo, mokytoja sako: ‘nu antra c, kas su jumis darosi, negalit pakenteti nenusikoseje??’ dura ji Baisu

Kam tie santykiai ? Mokytoja moko, o koks jos charakteris, nėra skirtumo. Mokytoja tiesiog suteikia žinias, jei tai daro su malonumu, tada OK, o jei tik dėl to, kad jos toks darbas, blogiau, bet nieko…

O ka daryt kai nemoko, ignoruoja, apstaugia, apsvarsto posedy ir planuoja peikima i byla rasyti uz tai, kad jos paklausiu sio bei to per pamoka? (Aisku be jokiu pykciu, ramiu tonu…) Nekaltas

o taip, dar viena smaguole Cha cha Bet pas mus ziauriau… Nekaltas

Mane nuolat svarsto dėl elgesio su mokytojais, žinau daugelių atveju aš pats kaltas, bet jei kartais ir mokytojo kaltė būna juk tai nesvarbu… auksinė tasyklė: “Mokytojas visada teisus”… susitaikyk ir mokinkis toliau… Šypsena

nu kaip, pas mus cia su sita mokytoja linxma lb Cha cha jei ishpleshi lapeli kontrui ish sasiuvinio ir ji iziuri kazkokius ispaustus sudukus ant lapo **** vieneta Cha cha

jei nemoko, tada kreiptis į direktorių, kad pakeistų mokytoją…

pasikalbek su tewais del tos moyktojos, gal pades…

hmz… mano klase kamuoja ta pati beda… bet mes jau beveik prie jos prisitaikeme… pradedame suprasti ja… su laiku pradejome suprasti jos norus … perpartome veiksmus… ir dabar zymiai lengviau istverti jos nuotaikos kaita 10 kart per pamoka Nekaltas

Ir ką tėvai padarys? Visiškai nieko, jie nepakeis juk mokytojos, norint pakeist mokytoja reikia daugiau nei puse klasės tėvų parašų ir tai tik tada daro svarstyma dėl mokytojo pakeitimo… Šypsena

nu man taip nera…aciu dievui Nekaltasbet yra pas mus mokytoju kurios tikrai uz nieka pradeda rekti ir sheip musha nuotaika Nežinau bet reik prie ju priprast…nors musu klasiokas us viena mokytoja zeuriai nesutare tai i kita klase ishejo

Zhinoma, kad reikia zhinoti kaip su mokytoju bendrauti. Jei Tau tas dalykas visai neidomus ir t.t. zhinoma tada visai kita kultura ir kuno kalba prasideda. Zhinant ko gali tiketis ish mokytojo gali tam ir pasoruoshti arba laikytis jo taisykliu. Vienas lauke ne karys, todel jei nori veikti tai reikia klases pagalbos. Pageidautina VISOS. Mes rinkom prashus priesh viena mus negerbusia mokytoja, [ish dalies patys kalti buwom], bet galiausiai spratom, kad dabar pat neims ir mokytojos nekeis, nes tvarkarashtis susijaux bent 5 mokytojams, o geda ir pazheminimus tex kesti iki kitu metu, nes apie tai suzhinos visi mokytojai ir t.t. Mes ieshkojom komprosimo. Toki radom, iki moxlo metu galo atsedejom, o shiais metais mums pakeite mokytoja, nes gerbiamoji musu pati suprato savo klaidas. O Tau ash siulau prisitaikyti prie mokytojo arba bent jau parodyti, kad darai pazhanga. Nes manau, kad ispudi apie tave mokytoja susidare labai nekoki. Manau, Tau deretu ta poazhiuri i Tave pasistengti pakeisti. Labai nelengva, bet pamegink. Arba kreipkis i Tewus, ieshkok zhmoniu kuriems su ta mokytoja tos pachios problemos, tuomet veskites tewus ir parodykit ir kalbekit su mokytoja, kodel kas ir kaip. Del Taves vienos gali buti keblumu pokalby, bet kai jau yra keli tokie “pazhemintieji” turetu buti kitaip. Sekmes Gėlė

Mokiniai beabejo turi prisitaikyti prie mokytojo. O šiaip konkrečiai dėl tavo situacijos… Ar ji nepatinka visai klasei? Ar tik tu konfliktuoji su ja? Jei viena…Manau teisingai auklėtoja pasakė,nes gal problema tavy? O šiaip aš sutariu puikiai. Aišku vienos geresnės,kitos ne…Tačiau viskas kolkas normaliai. Žvaigždė~

Nekaltas niuz mano santykiai, kadangi buvo dalykiski, tai buvo pakankamai geri, ir keblumu niekad neteko tureti… insdomiai gaunasi, stengiasi priprasti prie mokytojo charakterio, nekreipt demesio, taciau nieko nepavyksta, tai kaip gi jumi tuomet nekreipiat demesio, bet vistiek bunat kone apsiasarojusi Nekaltas, vadinasi jumi kreipiat demesi ir gan stipriai, antraip jumi butu visiskai nusispjaut, ir nelietumet asaru…kadangi aukletojai jumi rupesciai nerupi visiskai, todel jin ir pasiulo pereit kitur, tik pamirsta tai jog, jei jumi is ties tai padarysit, tai jai atsiras zinoma maziau darbo, ale ir per labai svarbu dalyka jin taip pat predes laikui begant must, t.y. pinigine…visgi paskui mokini ir jo “pinigu krepselis” eina…todel butu geriau jei pereitumet i kita mokykla ir del to nekvarsintumet sau galvos…nervu nieks negadintu…arba kitas budas buti tokiai kaip buvot ir toliau verkslenti, niuz arba i mokytoja nusispjaut turetu but jumi…

ish tikruju jeiigu mokytojas supratingas ir santykiai su juo bus Gerai… bent jau man… yra visokiu paaishkinimu… Angelas

nu siaip 1x1 neteko bendraut, bet manau kad mokytojai mane megsta Liežuvis

su normaliom mokytojom viskas ok buna. dazniausiai. o su kitoms tai… hm… Cha cha Angelas.