same meaning - diferent word (amer-eng vs. brit-eng)

Jei tu toks dauchka,parodyk savo zinias!

uj mlia, kiek emociju Cha cha Cha chakai sakoma, su istrauktom ziniom viesoj vietoj nevaikstau Juokiasi

Ne tiek jau emociju! Tiesiog zinau,ka zinau! O tavo zinios kodel pasleptos?

taip taip. tu viena viska moki ir zinai, o kiti klista, ir tu klaidu nedarai Cha chakai sako, ty ne stradaes’ manijej velicija. velikije liudi ot nee ne stradajut Juokiasi

ka tipo blogai kaimo bernas angliskai varo? buciau ejes auksciau mokintis ant daktaro, bet kad pas mane reikia gyvulius priziuret ir mokykla tik 9 klasiu buvo kaime. s u c k my ■■■■ English Filology Šypsena))

Ja ne stradaju manijej velichija,pover.I ja oshibajus i priznaju svoji oshibki…I voobshe manija velichija eto ploxo,i daze ne znaju,pochemu ty tak obo mne podumal…

stop it Nekaltas

I haven’t started anything.My apologise he something was wrong Šypsena

nu jus dar pasmuskit ten. baisiai jau smagu buvo Cha chapasirode ir tikrosios anglu kalbos zinios po truputi… dabar klausimas, kas keliais aukstais uzlankstys Cha cha Cha cha

mlia, nu negadink cirko, a? Cha cha

Then proceed this in English, ok?

Juokiasioptimistas, vienok Cha cha

whatever

I see that someone is not ready to communicate normaly!I’m not going to fight,be calm! Šypsena

good then

KODEL TAVO TOKS KVAILAS NICKNAME? DESTINO…??? kazkokia nesamone

WHATEVER!

i said She’s (destino2…) got very nice nickname Šypsena watda f*cking destino ??? Šypsena Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

It’s very nice of you to call me that way…My nick is normal,however you don’t understand what it means.Bad to you!

tai ka reiskia tavo tas nickname???