Saldumynai

Niam niamSaldumynai Niam niam

man pvz patinka visi saldumynai…Niam niam
apsilaizau vien ta zodi izgirdes
esu uzkietejes smaliziusTaipNiam niam

daznai. Megstu vaflius su sokoladu, pvz. Fortuna saldainius. Is sokoladu juodas su riesutais arba baltas Ritter - Sport Niam niam

nemegstu: irisu, saldainiu su alkoh., zefyru, ciulpinuku, zele, marmaledu… visa kita lygtais ok. labiausiai, aisku, sokoladas Šypsena

megstu ivairius saldumyn, bet dazniausiai perkam FORTUNA saldainius.o draugas dar ir pieniskus sokaladus kemsa(man geriau juodas patinka).airijoje twix ir kitket kimsdavom i pilva.

Irisai valdo!
kitu saldumynu galetu ir nebutiMirkt

be saldumynu negaliu gyventi!!! o iskirt pacio skaniausio tai negaliu, nes man viskas ir sokoladai, ir pyragai, ir saldainiai, ir sausainiai, ir tortai, ir t.t. skanuNiam niam

kiekviena diena tuos nelemtus saldmynus kemsu

IR DAR UZMIRSAU “CHALVA” irgi niam niam
bet cia irgi jos neraŽliumbia

hmmm…
ne kasdien bet kartaisLiežuvis
nu siaip butu MIISU arba IRISIUKAI!!!
BET TOKIU PAS MUS NERANustebęsNustebęsŽliumbiaLiūdnas

chalva…ja visaj uzmirsau as dievinu jaNiam niamLaimingas

sausainiai, chalva…

Be saldumynu nei dienos negaliu prabuti,labiausiai megstu chalva,sausainius ir saldainius su alkoholiuNiam niam

Kiekvieną dieną beveik gadinu dantukusCha chašeijp Twixas niamy(skaniau nebūna,visgi-karamelėNiam niam)irisaij visi…Laimingas

Gadinu, kai tik proga pasitaiko Taip Baltas sokoladas Niam niam

esi ragavusi "lakri"? Cha cha (nezinau kaip lietuviskai vadinasi)

Juodas kartusis sokoladasNiam niamNiam niam

Oi… oi… skaudi tema Cha cha.
Kasdien norisi kažko saldaus.
Labai mėgstu: pienišką šokoladą, ledus (ypač vanilinį plombyrą), "guminukus", obuolių pyragą tiesiog dievinu Cha cha.
O šiaip tai beveik nėra tokio saldumyno, kuris man nepatiktų ApakęsJuokiasi.

nelabai megstu saldumynus o siaip irisaiNiam niamMirkt

Ar daznai gadinate savo dantis saldumynais? Cha cha ir kuris jums saldumynas yra skaniausias? Niam niam

saldumynai retokai…bet kai kurnors miske keliauji taij labaij aina…daugiausiai ciulpinukaiŠypsena kad kelias neprailgtuCha cha