šala...

man patinka Raimio poziuris i auto Cha cha

Man jau uzp*so tvarkyti dureliu trosus, kurie nuo salcio atsikabina arba visai nutrunka.

mane jau už**** apsukos…

soprano, o kas pas tave su jom? Pas mane normaliai apsukos. Gerai Gerai

vakar 350km ivairiais keliais Nekaltas vidurkis 5,7 litro

Ir beje dar elektronika visa pi*sasi. Gal zinot kame gali buti problema. Kai uzbanguoja, atsiveria pats liukas, jo net nejungus. Iseinu, liukas uzdarytas, griztu, liukas atsidares? Wtf? Siandien taip salta, tai blia ateinu, ziuriu liukas atsidares, o blia Juokiasi

Meliuk> geriau nesuzinotu mano poziurio tas kas pirks masina Cha cha

raimukas 1.9 pd 85 kw… mieste per situos salcius beveik vienuolika litru turmpais vaziavimais. na o uz miesto penki litrai max Apkabinimas

Asei> ir pas mane panasiai… taipat automatas.

SHARR bbž kai užkuri mažos būna, vėliau kai įšyla tai gerai Šypsena

noriu automato nx !!!

snd meliuka bandziau nunuodyt… uzvedziau salta golfa, paskendo jis dumuose, bet gyvas gyvate Blogai Cha cha

Automas gerai, bet as bent jau vel noriu mechanines, per anksti dar man automatas Ufff Cha cha

noriu automato ir kad valgytų 5 litrus Cha cha

As dar turiu preluda 91 4ws, tai passatas universalas automatas dyzelis geras derinys su juo Valio

o gali taip but, kad pas mane saldytuve silciau nei darbo kambary??? Nekaltas

kiek novorotu privardinau posato Juokiasi

Marciau bet db vienos rankos nevaldau ir akis trukcioja viena biski nuo tavo nuodu Cha cha

Raimi tai cia panasiai kaip viena merga pasakojo kaip jie renault scenic automata pirko, vaziuoja, pardavejas vairuoja, ir meto begius vaziuodamas mazdaug kaip su mechanine, tai tie tik susizvalge tikedamiesi kad nedaug jis butu taip vazinejes, kad nebutu suvares taip Nežinau

Pas mane bendras vidurkis per paskutinius 1100km,7.1 ltr