Sakoma: mokslas yra šviesa, o šviesa gadina akis

Sakoma: mokslas yra šviesa, o šviesa gadina akis

ne mokytis nereikia tai neigiamai veikia tavo laisvalaiki ir gyvenimo supratima
reikia pagal galimybes Moterys ir Alus derinti tarpusavyje ir kaupti gyvenimo praktika…

Ne visa sviesa tas akis ir gadina. jei tai naturali saules sviesa, tai akiu tikrai negadina. jegu truksta sviesos o mes skaitysime tai tada akis gadina. o jei jums sviesa gadina akis tai gyvenkite naktini gyvenima . o beje ka ismoksi ant kupros nenesiosi Cha cha Cha cha

mokslas teikia ziniu, bet ne protoCha cha

mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs… tai kam knisti šaknis?Apakęs

o be ziniu ir proto nebuna! Taip ar daug pazisti zmoniu, turinciu tik pradini issilavinima, o begal protingu? mokymasis - proto lavinimas, savo mastymo strukturu pletra!Taip

O tai tamsa apsaugoti mūsų akis gali ???

Kažkos kvailas klausimas…Nekaltas

Chm… Gyvenimą geresniu gali padaryti daugkas ne tik mokslai… Priklauso nuo to kur mokaisi Šypsena

Žinoma gali… Tik va tamsoje nieko nesimato ne dėl akių o dėl to, kad tamsu Liežuvis

O šviesa gadina ???

tai gal pradėkim vaikščioti užsimerkę !!!!!!

Ryški šviesa gadina… Tada pradedi žmonių nepastebėti… Ir šiaip nosis į viršų pakyla Liežuvis nea Geriau užsidėkim akinius nuo saulės Kietas

tai kad nėra tos saulės Žliumbia Piktas

Ps. apie šviesos ryškumą nebuvo užsiminta Laimingas

Neverk… Paskui negražiai atrodysi Liežuvis Bus ta saulė, kur ji dėsis čia nepasirodžiusi Šypsena
P.S. O iš kur tu žinai, kad mes apie tikrą šviesą šnekam Liežuvis

Aš realiai mąstau, hehehehe Jūs čia gilinatės ir interpretacijas/analizes darote Šypsena Man mokykloj užteko Pavargęs

Gražiai negražiai, koks gi skirtumas Drovus

ka ismoksi, ant peciu nenesiosi, o ko neismoksi - juo labiau, nes to galvoje nebus

Blin kur pasaulis ritasi… Apakęs Merginom neberūpi kaip jos atrodo…
*Vaidoshius apakęs

Jau beveik nusirito LiežuvisLiežuvis
Aš rūpinuosi, bet šiandien kažkaip man dzin Cha cha ką nebūna tau tokių dienų, kai viskas gerai ??? Kai juokiesi juokiuosi…LaimingasLaimingas Niu man taip yra Liežuvis

Dienų kai viskas gerai mano gyvenime nebuvo Liežuvis Tai va…

Liūdna tai girdėti…Nežinau bet tau geriau žinoti Šypsena

Kodėl tau liūdna??? Čia man liūdėti reikia Liežuvis Nesijaudink nekreipiu dėmesio aš į tokius dalykus Šypsena