Sagem MY-X 6 vs. Sony Ericsson T610

Sagem MY-X 6 vs. Sony Ericsson T610

Na as turbut uz t610,nes naujasnis ir as ji turejas rankose.O sagemo neturejas,todel apie ji nieko negaliu sakyt ;]

maigiau ta sagema ir nauduojos tuo t610 kol k700i neatpigo Cha cha tai galiu pasakyt kad sageme tik fotikas geresnis! dydziai aparatu skiriasi! t610 zymiai daugiau pranasumu turi! java ir mophun zaidimu jam daug, polifonkes geros, tik vat nuotrauku kokybe nusisauk vadinasi

As ir rinkciausi T610. Px fotikas s..., procas letesnis, bet daug fainesnis mobilus, vien jau savo meniu. Sagem'as geresne kamera, geresnis procas(greitesnis, pagal mane). TFT displejus.

Na o kas liecia Melodijas Sagem'as turi Hi-Fi technologija tai kaip ar didelis skirtumas tarp skambejimo ? Šypsena beje gal zinot kiek tiksliai pas kiekviena telefona garsu yra ? Šypsena

Sagem 16 garsu, t610 32 garsai

bet Sagem'as su Hi-Fi technologija tai as dar negirdejau telefonu su Hi-Fi melodijom Šypsena tai nezinau kaip skamba, pasakykit kaip ten skiriasi? Šypsena

jega, kaip Sagemai pasikele, kokios technologijos, senai ziurejau Šypsena

abu jau sensteleje, bet mano pasirinkimas butu SE. vistik aparato dydis nepaskutineje vietoje. sagemo kamera vistiek nera ant tiek gera, kad galetum daryti foto ant popieriaus Šypsena

Girdejau Sagem MY X-6 diktafonas labai geras, gera irasymo kokybe ar tai tiesa?

gryna tiesa.bet jei kalbant i tema tai imciau SE.

vienu zodziu : SE

optimaliausias variantas- imk abu Cha cha

Mano manymu as imciau Sagem telefona Šypsena aciu labai uz atsakymus jei dar ka turite pasakyti sakykite Šypsena kodel butent SE renkates ? todel kad jie populiaresni telefonai? todel kad labiau vertinami? ar nepagalvojote kad gali Sagem'as uz SE buti geresnis ?

Jau SE T610 ir T630 tiek primaiges,kad iskart imciau SAGEM.

Man irgi si se klase Veee nepatinka