safety iz fyrst!

safety iz fyrst!

va cia ty sukybimu sykybims, ant slapio lentkuose kai sutase, gerai, kad ESP nesnaude

Nx pirkt eglutes, conti rastas 4-5 isilginiai dryzeliai stovi kaip ikalta tiek ant sauso tiek ant slapio ir triuksmo nulis

cia belentkokia fatagrafyja, asme gamintojuje, nei as pyrkau, nei pirksiu, nei privers kas… trofejines

nexen ex Roadstar mande in korea , o dar kam kyla noras kerejietiskus automobilius pirkti ?

taip lengvai i posukiuka atejau, ziuriu zirkliuoja mane

bura, p1sai kokso ir statei skersa? eina nx siaip nejuokas pati lenTkuose su priciepa prie pasato uzgriozdyta lentkiskais baldais sutampe buvo jausmas nx Blogai

as ramey sedejau, esp nervavosi

OT: straipsnio delfyje pavadinimas :" Lūšys Katinų kaime pjauna šunis"Juokiasi Juokiasi

260 vaziavai kad sutampe? Cha cha

RM, jei man tai ~100–110km/h tiesiog per staigiai bandziau duobe apvaziuot Cha cha

raganai cia,jis pas mus 200 per lietu su skoda favorit skraido Cha cha

50 ir posukys 90 laipasniu. LM, o su skoda ir daugiau jokiu bedu, tik, kad 1,6tdi daugiau neynu

Cha cha Gerai Gerai Gerai Gerai Ufff

LM, tu nesijaudink, pas fokiecius as labai retai ka aplenkiu, net galima sakyti- visi mane lentkia, amonijakas, su priekaba 110, aisku be amortizatoriu ir be stabilizatoriaus… cia tik bezdDzionems tokios mintys kyla

JuokiasiKa bura rukai, ar geri, kad taip stipriai tave 90 laipsniu kampu zirkliuoja? o gal pas tave kelieniai 2 laisvumo laipsnius turi, kad susizirkliuoji? Nekaltas Beje, kaip tu visur speji? pagreitintam kine gyveni? Nekaltas

nesmaukau bobukate

Ane? Nekaltas o kur smaukai?

nu nzn, ant bnv turejau tokias, gal mano greiciai vaikiski, gal kas, bet nebuvo jokiu nesklandumu per 2 sezonus… Nekaltas

nu as kumho is uk parsitysiau.nu negalejau atsidziaugt…