Sacramento Kings- Los Angeles Lakers. Kings pergale 102-85

Sacramento Kings- Los Angeles Lakers. Kings pergale 102-85

Shi penktadieni Arco Arenoje susitinka du lygos lyderiai Sacramento Kings ir Los Angeles Lakers. Beje sias rungtynes sestadieni rodys Lietuvos televizija. Gerai nusimato geriausios NBA rungtynes.

o kazin LA zais jau pilnos sudeties???

statyciau 40 ant 60 procentu kings naudai
nes lakers dabar sedi klabai dideleje duobeje ir pralaimineja vos ne kiekvienas rungtynes be to nezais ne sakas ne malone.Laimingas

p.s. tikiuosi songaila suzais pries medvedenko kuo geriau Mirkt

negaliu tvirtai teigti bet galvoju nezais sakas ir malone
Nekaltas

Kalbant apie Songaila, jis nezaide rungtynese su Nuggets… Tikesimes pamatysim ji stumdantis su Medvedenko Šypsena

Šiąnakt prieš Cleveland dar neloš Shaq ir Malone … bet iki penktadienio turėtų pasveikt abu Taip

Na Arco arenoje betkam labai sunku laimeti pries karalius

aisq noriu, kad Di gautu daug zaist ir imestu tasku…bet as balejinsiu uz Lakers…nes tai mano megstamiausia komanda Liežuvis…o seip Kingsu as nemegstu Nekaltas…bet jauciu, kad Lakeriam be savo galingos priekines linijos nepavyx parsivezt pergales Nustebęs…sansai 30 pries 70 Nustebęs

Siaip turetu buti labai grazi kova. Abi komandos zaidzia greita puolimini zaidima. turetu buti grazus reginys.

Jo , ko gero geriausios siandien 2 NBA komandos mano manymu . KOkia 107-104 laimes Kings Šypsena

tikekimes bus Gerai warzhybosCha cha

ydomu bus paziureti ir y SongailaTaip Kings privalo laimetiTaipCha cha

Manau, kad Kings laimesTaip

Kol kas geriausias, turbūt, rodytas mačas buvo ten pat Sakramente tarp vietos Kings ir ant bangos esančių Timberwolves (du Garnett tritaškiai ir pratęsimas – su visais pribumbasais).

Dabar, tikiuosi, bus vėl puikios rungtynės, nors ką gali žinoti su tais Laker’iais nusilpusiais… Nebuvo pernelyg įdomu žiūrėti, kaip Dallas’as juos aplošė, pašalinus Payton’ą… Praeitos rungtynės (Indiana at Dallas) buvo įdomesnės, IMHO.

D.Songaila, aišku, domina, bet ne tiek jau ypatingai. Jeigu ir nežaistų, per daug nenusivilčiau… Visgi jis yra tipiškas "role player" komandoje – pasistumdyti, pasigrumti dėl kamuolio, o geriausias dalykas pas "Kings" – tai jų puiki graži ataka … Nuo Stojakovičiaus aš iš viso esu apšalęs, mano mėgstamiausias NBA žaidėjas. Gerai Čia, aišku, asmeninės simpatijos (ir nelabai mėgstu nuo seno Laker’ių), bet net ir neutraliam žiūrovui Kings’ų puolimo mašiną žiūrėti – tai kažkas tokio.

nu shape dar grazios buwo Orlando - Cleveland…Gerai Kietas

Gaila neteks matyt rungtynių, bet palinkėsiu sėkmės Karaliams, jie viena iš mano mėgstamiausių komandųGerai. O lakers’ai nepatinka juodai, išskyrus Paštininką ir Pirštinę.

Jo as Lakeriu ir nemegstu Šypsena ziauriai susinervinau kai Malone perejo i Los Angelo komanda, na bet jis eina ten kur jam geriau… Sirgsiu uz Kings Gerai

[quote]Bronksas rašė:
nu shape dar grazios buwo Orlando - Cleveland…Gerai Kietas
[/quote]

Aha, visai linksmai žiūrėjosi… Tiesa, kas liečia žaidimo brandumą – buvo čia išsakyta daug komentarų nelabai teigiamų, ir su tuo reikia iš esmės sutikti. Bet vistiek smagu pamatyti buvo.

Be to, kai komandos sėdi lygos dugne, taip smarkiai neintriguoja, kaip lyderių dvikovos. Kita vertus – kai pagalvoji, su kokiomis Europos komandomis galėtų varžytis "Cleveland Cavaliers" ir "Orlando Magic" … Sunku pasakyti, bet visgi tai ne FEL lygis… Šypsena

Iš tų komandų, kurių LTV nerodys, norėtųsi pamatyti šias:

– Denver Nuggets (be abejo);
– Utah Jazz (J.Sloan vis giriamas ir vadinamas vos ne "Coach of the Year", jeigu išlaikys komdaną tokiame lygyje);
– New Orleans (kodėl Rytuose užsiciklinta ant visokių 76ers ir Celtics… )
– GSW (galbūt – nestabilūs šiaip, dabar ne ant bangos, gal ir neparodytų kažko ypatingo);
– Clippers (pagaliau imta kurti komandą, ko pas juos nebuvo jau daug metų; tiesa, nežinia, ar čia viskas ilgam, gali laukti eilinis išpardavimas turbūt) .

No. 1 "on the wanted" list – Nuggets.