Saab valanda

Saab valanda

jau geriau bulkas dekit,nors genealiu komentatoriu prisirenka Cha cha

silvu reik, blia kaip man patiko Užsispyręs

Za.ja.ba.la mane jau ta valanda. Mirkt

pritariu Gianni, bent jau koks kitas saabas butu…

o audi tai ne ZA.JA.BA.LA Cha cha ar romeoalfa ?

gondu valanda daryk plia,o ne amzinai restailintus saabus kisk Cha cha

eikit jopshikmat zmonas pamylekit, vietoi to kad blevyzgas rasinejat Cha cha

sitas masinas vertinau neigiamai, bet pagyvenus Svedijoje jos pradeda kazkodel patikt yoac dizainas, nors is pirmo zvilgsnio pasirodo labai baisus. Nors man asmeniskai 9-3 sedanas yra pats Geraiteko su 9-3 04m. prasukt pora tukstanciu km, tai masina is kurios nesinori islipt Gerai

Jau aubi valanda geriau, nors pablevyzgot yra apie ka. Taip Cha cha

masina gera, bet wisad tapati… boooooooring Cha cha

vienareiksmiskai - saab Gerai Alus

tai va, visiems saabai patinka, bet ne kiekvienas isdrista ji isigyti Šypsena tam reikia subresti Cha cha

saabai visada man buvo Gerai bet paskutiniu metu as juos vadinu “amzinas restailingas” jei tuo paciu keliu jie eis,garantuoju,kad isnyks saab marke,/…snekant apie Mašina. nejau pritruko fantazijos…nors kita vertus,jie lektuvu gamintojai,naikintuvai jau daug metu nekeicia isvaizdos Mirkt

as finanskiskai negaliu siuo metu isigyti tokio saabo nes mano lancia mane nuvare i bankrota kuriam laikui. jauciu, kad jei nerasiu kitos masinos, tai perpirksiu is tevo mazda ir tegu tevas perka nauja. drosiu mazda, px kad nevalit, bet nors negaila bus

trulikas, as uztai ir nesuprantu kam parduot masina, y kuria jau ykista daxuja su biskiu, atitrink jau geriau ja…

Naujausio 9-5 priekio dizainas tai… Nekaltas Asmeniskai mano nuomone galetu su varliaakiu konkuruot.caradisiac.com/media/images/le_mag/mag280/saab-9-5-3g.jpg

nebesvaik gianiau Nekaltas…bet kuo skiriasi,naujas saabas nuo pvz kokiu 99m? ogi tik priekinem farom…cia kuo tikriausias restylingas,o ne new modelis Juokiasi

Gianni: vadinas dar nesubrendai saabui Labas

Tai va tos faros ir yra Baisus, ispradziu galvojau, kad priprasiu… Bet kai tik pamatau tai Baisus.