S.Nėris "Citatomis žydėsiu"

S.Nėris "Citatomis žydėsiu"

Apteršėję mūsų temos -
Copy, copy - kur dairais!
Ilgas citatas dalyviams
Rašo klube vakarais.

Apie klaikų klubo fliusą,
Temas puoštas paklodes -
Apie loginį moliūgą,
Kurs išskrido į dausas.

Apie nieką tuščiai tarška,
Šū­dus, išdaigas kitų,
Apie paskalas, kur teška
Iš klonelio šaltinių.

Skaitom trečią kartą žodžius -
Koks tai fintas nuostabus!
Matom chaosą įvaldžius
Ir citatom paverstus tekstus.

Taip dalyvė nusiminus
Grįžta tuščiomis atgal. . .
Brenda mintys per šiukšlynus
Ir išbrist niekaip negal!

Šiukšlynuos perliukai miega,
Aukso žodžiai po raktu -
Bėga neganda per stogą,
Nepalikdama minčių.

Dalyvėlė gero būdo
Bet jos logika pikta …
Štai… dalyviui nusibodo
Ir citata pabaigta!

Tfu.

Visai ne katalikas,be uzjautimo artimuiŠypsenava taip eme ir sudirboŠypsenair dar eilemisŽliumbiao ka zmogeliukam daryti,jei jie mano,kad labai taikliai atsake kazkieno temoj ne i tema?A?O jei dar nesupras kam skirta?O jei nesvaru bus?Svori reik butinai priristi,kad solidziau butuTaipo ir ne vienas tada-prigriebus ka su citata,kas,kad kartais kaip versi uz lenciugo,bet uztat taip galima sau palaikymo komanda pasidarytCha chaneskriausk silpnesniu,Razrucha,nu negali jie kaip tu be svorio atsistot ir eilerasti pasakyt visiem matant,neprarask viltiesŠypsena

lakštingala negali nečiulbėti

Ne lakstingala,o gaidys

30 pliuso Petronijus su savo gumoru kaip visada taiklus Cha cha

(Petronijaus "Satyrikonas" (I a.), kurį būtų galima pavadinti nuotykiu romanu, vaizdžiai aptspindi smunkančią Romos visuomenę. Rašytoja su taikliu humoru kritikuoja savo laikų kultūrinį gyvenimą, dorovę. Piešia ryškius to laikotarpio paveikslus.)

Juokiasi

…man irgi patiko…Juokiasi

juk negali saves apgauti,Tau patinka sios paklodesMirkt

…nakti Muza aplanke…
Juokiasi

na vietka sidit varon i kliujot svoi nog
…pochemu kliujot svoi nog
…patamu sudba takoi

Žiūriu, šauktukas (!) ir toliau sėkmingai citatom triedžia ir teršia temas nievzieraja ni na čto. Mano tėtis, turintis didžiulę gyvenimo patirtį, yra gerai pasakęs:
“Jeigu žmogus yra durnas, tai tas jau jam ilgam”.Cha cha
Šiuo atveju diagnoz tovariščia Saachova javna padtverdilsa!Cha cha

Šaunuolis Razrucha, gražiai parašei…ir kaip tik į fliuso toną…

Beje, kas tas “fiusas”? Naujadaras kažkoks man nesuprantamas. Po juo pakišti galima ten bet ką. Net ir damą laisvo elgesio.Cha cha
Čia kaip tie aukso žodžiai profesoriaus Preobraženskio išguldyti apie kontrrevoliuciją:
“Beje, štai dar vienas žodis, kurio negaliu pakęsti. Visiškai neaišku, ką jis reiškia. Velniai žino - ką. Tad ir sakau, jokios kontrrevoliucijos mano žodžiuose nėra. Juose sveikas protas ir gyvenimo patirtis su fliusu.”

pliusas tapo fliusu po kažkokio kataklizmo - katit klizmu…kada išsitempė i ploti, o liaudis prarėgėjo, kad valdoma yra kretinų…flius - fuflius trumpinys

sakyciau,visai smagu kartais ir kvailiu pabuti,o ka?

smagus kurinuks… bet mulkiai Tau vistiek ikas mygtuko paspaudimu… jie gi mulkiai…
kaip kuriami zaidimai: kuo daugiau mulkiu nupili … tuo geriau… bet mulkiu daugeja Cha cha

Dėkui, Gateriui, kuris išaiškino man “fiuso” esmę bei bjauriam už tai, ką aš išgirst norėjau. Į dešimtuką buvo šūvisGerai.

Gal geriau tiktu “Ir citatinius tekstus”
Nekaltas

turetum paklaust Radviles ar dera taip… ar…