Rytas už vakarą protingesnis?

Rytas už vakarą protingesnis?

Taip teigia lietuvių patarlė, bet ar tikrai taip yra? Kažkada seniai, prisimenu, buvo taip. Beje, dažniausiai tai būdavo kokie matematiniai uždaviniai ar pan., žodžiu, ne šiaip gyvenimo problemos. Kas liečia pastarąsias, tai pastebiu atvirkščią dėsningumą. Dažnai vakarais galva praskaidrėja, ateina gerų sprendimų, pasiryžtu žengti kokį ryžtingą žingsnį, o rytais visas ryžtas tiesiog išgaruoja, aš vėl pradedu abejoti. Apskritai rytais iš lovos išlipu dažniausiai blogos nuotaikos, galvoje būna tik niūrios mintys. Jau iki išeinant iš namų nuotaika pasitaiso (dušas, kava, pasigražinimas padaro savo), bet iki tos vakarinės nuotaikos dar reikia ilgai ir nuobodžiai keliauti. Taigi - ar tikrai rytas už vakarą protingesnis?

tai tada pagal ta pacia lietuviska patarle, galima pasakyti kad tamsta peleda busit, o ne vyturys kox. Taip …bet vis tiek pirma eina rytas o po to vakaras, tox jau desningumas Juokiasi

pelėda buvau, kažkada anksčiau. gyvenimo ritmas privertė pavirsti vyturiu. tad…

Kiekvieną dieną daugelis žmonių turi atlikti savo užduotis t.y. eiti į darbą, mokyklą ar kt. Taigi atlikę savo dienos darbus žmonės vakarais būna pavargę ir kartais užsisvajoja apie įvairius dalykus būtent tuo metu šie jų sumanymai gali atrodyti puikiai, bet kaip žinote pavargę žmonės nelinkę analizuoti ir “blaiviai” įvertinti situacijas, taigi ryte atsibudęs žmogus būna pailsėjęs ir galiausiai jis pamato savo sumanymo privalumus/trūkumus. Tikiuosi supratote mane Angelas

…tad,dabar kaip ir viturys Nekaltas

bet kaži kodėl tuomet rytais išlenda tik tų sumanymų trūkumai? šiaip gerai paaiškinai Gerai manau, kad kai kuriais atvejais būtent dėl to taip ir gaunasi, bet būna ir kad, pavyzdžiui, iš vakaro nusprendžiu kitą dieną susitvarkyti namus, atlikti jau seniai atidėliojamus darbus, įsivaizduoju, kaip bus gerai, kai tam pagaliau prisiruošiu, o atsikėlus paprasčiausiai tingiu Pavargęs gaunasi, kad vakare gimė protingesnės mintys…

vkoia, jeigu kalbet apie daugiau tokius rutininius dalykus/ darbus/ uzdavinius, tuomet si patarle nera pati geriausia talkininke… rupke, atsikeli… dar neishsimiegojes, o tave jau ima pulti darbai… kol e-mail pasitikrini, laikrascius perskaitai, kava isgeri - ziu jau ateina laikas, kuomet imi laukti pietu Niam niam t.p., kol isivaziuoji i diena… tuomet vakaras protingesnis (ar bent jau antra dienos puse). taciau, jeigu reikia spresti koki rimta uzdavini, cia jau ima galioti kurybos proceso atributai, tokie kaip inkubacija ir pan. daznai atatinkamoje literaturoje tenka matyti patarima pries einant miegoti prisiskaityti visokio reikalingo sh, o ryte jau … Nekaltaskaip cia vaizdziau paaishkinus… na, isivaizduok leta kompa… tu jam suvedi daugybe duomenu, paspaudi enter ir lauki… ilgainiui jis pateikia rezultata… jeigu ivedi ne daug duomenu, tuomet tas rezultatas gali pasirodyti ir greitai Laimingasvienzo, bent jau kalbant apie kurybos proceso teorija, shis pasakymas galioja Taip

Galbūt vakare geresnės mintys kyla del to,kad atsipailaiduojame, nes kaip minėjau dieną dauguma žmonių būna užimti svarbiais reikalais ir neturi laiko. Angelas

MrFroid, labiai išsamiai paaiškinai Gerai regis, reiks vakarais prieš miegą įprast paskaitinėt atitinkamai, ką norėčiau kitą dieną nuveikti Taip

va todel as savo virshininkui nuolat zyziau, kad man reikia laisvo grafiko (suprask, kad nakciai prisiskaicius, tavo smegenys nakti labai intensyviai dirba, taigi jom reikia daugiau poilsio), bo as neishsimiegu per darbus… ale tas tundra biurokratas sumautas Blogai Cha cha darbelis, kuri pradesiu nuo rudens, padovanos man 30min miego + Šypsenao kol jis neprasidejo… gal pavyks susirasti dar koki… su 1h+ ? tuomet rinkciausi ji Taip net jeigu kitos salygos biskiuka pablogetu… Girtas

OT: papasakok, a, MrFroid, kaip taip greit susiradai kitą darbą? Cha cha

Na, susirasiu as gal tik kita savaite Šypsena Nes ta, kuri jau turiu… tas pats mane susirado… Nekaltas tiesiog iseinant is anos imones, viena mergina (kolege) pranese, kad zino, jog tokia ir tokia imone iesko copywriterio… perdave mano kontaktus ir tiek. Is pradziu jie tempe guma, mol mum DAR nereikia… paskui jau as pradejau tempti, mol man DAR vasara nesibaige Juokiasi, tai taip +/- nuo birzelio ir prabimbinejau (birzelis: savaite atostogu + 2 savaites “ishejimas” is darbo per kuri nieko neveikiau; liepa: mokslai (pratestos sesijos uzbaiginejimas; rugpjutis: atostogos + vienas ishsiustas CV Cha cha). Svarbu gera CV pasidaryt Taip

ne vakaras rules

amm…na net nzn…bet man rytajs taip pat lb bloga nuotaika buna Liūdnas ir tajp visuomet kol neprasiblaskau…

… manau, kad ši patarlė teisinga, bent jau man Mirkt… esu konkreti pelėda ir iki šiol gyvenimo ritmas neprivertė manęs tapti vyturiu: vakare, o dar geriau naktį tvarkausi kambarius, skalbiuosi ir mintys geriausios vėlai vakare, tačiau sprendimus priimti asmeniniame gyvenime… stengiuosi tik rytais, o tiksliau dienomis Cha cha… vakare kažkaip problema išryškėja, galima pasikarščiuoti, o ryte… kartais prabundu ir galvoju: “kvaiša, kiek visokių nesąmonių prisigalvojau” Nekaltas

Na va…Žmogus nuėjo miegoti…Momentinės aistros nurimo, kurios vakare galėjo vienaip ar kitaip įtakoti sprendimą. Atėjo rytas, ir žmogus su tyra galva gali pažvelgti į vakarykštę problemą… Iš savo patirties galiu pasakyti: " iš ryto džiaugsiesi, kad vakar vakare iš skubėjimo neprisitapšnojai"…

Manau rytas už vakarą protingesnis, nes ryte žmogus buna pailsėjęs, atsigavęs.

Visko neimu labai labai i sirdi…nekreipiu demesio i “rytas uz vakara protingesnis” Tik nuotaika sviezesne

ką gali daryti tuoj, niekad nesakyk rytuoj Juokiasi