Rusiška muzika? Hmrrr

Visishkaij rusisko muzono neklavsau Veee

G

Rusiskos muzikos yra dawg,ir jei visu negirdejai - ne…zdi…
O del rusishko POP’so - tai sutinku 100% kad jis dvokia visur
Mirkt

Belenkokiai lietuviškai muzikai (ruok, puop, tekno etc.) iki belenkokios atitinkamos rusiškos muzikos n šviesmečių.Taip

Lietuviai savo atlikėjų išvis beveik neturi. Išmesk:

Andrių Mamontovą
Maxą Melmaną
Igorį Kofą
Feliksą Kutką
Ariną
Vee Diawarą
Ericą Jennings
Beatą Vilkin
Alaną Chošnau
ir t.t.

Kas liks? 2bline indus plaunantis Nojus? Cha cha Gabus, bet velniškai neproduktyvus Mikutavičius? Kas dar? Undergroundo neminėkit, ne apie jį kalba.Ne

O man tai ruskas popsas patinka, užsileidžiu "Ivanuški Internacional", "Ruki Vierch", "Strielki"Šypsena ir zjbs nuotaika pakeliaGerai Man visas muzonas limpa, pradedant Death metal ir baigiant Rusku popsu, tiesa, nekenciu tik to ***o, kurį exite leidžia. kaip jis ten vadinasi? Trance *pimp…*ance kažkaip panašiai… Va ten tai tikras ***as, ruskas popsas palyginus su ta narkašų muzika yra tobulas.

Nu cia ne i tema,ale dekavoju Cha chaCha chaCha cha

nu astai irgi negaliu pakest rusisko muzonoNeVeee

nekenciu rusishkos muzikos NeBlogai ishwis rusu kalbos negaliu pakest Šypsena

nu wa… isderge mani
Juokiasi siaip kazkada kino albuma turejau,bet kazkur… em…nzn ,gal pas klasioka Cha cha Nekaltas

ehem…
Liežuvis

o kaip man ja reik mokaytis Kanda Žliumbia Pavargęs… jehzau…

Pigaus rusisko popso tikrai neklausau ir neklausysiu,nes tai meslas Baisu
bet tai nereiskia, kad visa rusiska muzika tokia, yra ir geru grupiu bei atlikeju: Splin, Zamfira, Masha i Medvied, Grebenchikovas, BI2, Chaif, Kino ir daug kitu Gerai

Normali ta rusiška muzika už lietuviška tikrai 100 kartų geresnė, bet aš jos neklausau Nekaltas

Tu paklausyk rusisko pop ir lietuvisko skirtumas akivaizdus!!! Be to rusiškas rokas Gerai

Nu kad rusiška music už lietuvišką yra 100proc. geresnė, tai sutinkuGerai

[quote]RevolutionSmile rašė:

o kaip man ja reik mokaytis Kanda Žliumbia Pavargęs… jehzau…
[/quote]

Tai taip ir rašykit: "Mokykla už**sa.Kanda Nenoriu ruošti pamokų Žliumbia" Ir geriausia "Iki18" klube.TaipCha cha Kuo čia dėta muzika? Nekaltas

nu shaip nelabai man ji. bet yra rus raperis ZeD man jis patinka Taip

as taip pat negaliu ruskos muzikos klausytNeVeee

mumij trol yra viena man labiausiai patinkanciu grupiu Taip

as tai rusiskos nei megstu nei klausauCha cha

Tai taip ir rašykit: "Mokykla už**sa.Kanda Nenoriu ruošti pamokų Žliumbia" Ir geriausia "Iki18" klube.TaipCha cha Kuo čia dėta muzika? Nekaltas

[/quote]

apskritai,nei kalbos,nei paciu rusu nemegstu
Kanda o juk as apie muzika klauseu Pavargęs