Rusiška muzika? Hmrrr

Rusiška muzika? Hmrrr

galit klausyk rusiskos muzikos? as negaliu pakest. na jei buceu labai prigerus,tai gal dar paklausyceu Alus Girtas Nežinau… ka jus manot?

patinka "blestiascije" ir "belky strelki" (ar kaskaip panasiai), nes mergos neblogos … o visa kita neverta …

Ziurint kokia muzika,yra ir geros muzikos Gerai

Aš tai nekenčiu angliškos muzikos Veee
Blimba tik išgirstu vemti verčia Veee Veee Veee

Apie kokia rusiska muzika kalbi? Jeigu apie ruspopa tai pilnai sutinku, bet jeigu del visokio seno rusisko roko ir kitos geros muzikos, pvz. Kino, DDT, Mashina Vremeni, Akvarium, tai cia yra labai gerai ir tokios muzikos keikt nederetu Mirkt

Nu bet ir rus pop geresnis negu lt pop Šypsena

kaimuos tai dar ir dabar ruskas pop pilnu chodu eina…

is rimtesniu zinau tik mumi trol ir zemfyra. siaip,as visai nesidomiu rusu kultura,o tuo labiau muzika. paprasciausiai man nera aktualu… o tas popsas… iki skausmo…
Pavargęs o is rock,ti nelabai zinau. oh,gal viena daina MAMA ANARCHIJA Drovus

na,situ teigini bijoceu komentuot Nekaltas

Ruspop ir ltpop lygint net nereikia, abu vienodas *****… Cia netgi muzika sunku pavadint, pas juos gal tik mergos grazesnes, jeigu uzsikimst ausis tai galima paziuret Šypsena

Nu sitos grupes,tai geros Šypsena O popsas,tai…nu ka cia ir beprikomentuosi…brrr…bijau Pavargęs

Del merginu,tai nepaskyciau…Cha cha

pavydas ruskems … Cha cha

VeeeVeeeVeeeVeeenekenchiu rusishkos muzikos… ŽliumbiaŽliumbiasiaubas… ne ka geriau lt popsuha…NeNe

Jei cia man,tai nea Cha cha Cia tik mano asmenine nuomone Cha cha

Ale Tavo nick’as, tai…GeraiJuokiasiJuokiasi

siaip tai apie rusus reiktu kalbeti su pagarba nes juk lietuvaiciai daugiau nieko nemoka kaip nuo ju viska plagijuoti
gerai kad dar turim is ko mokytisTaipCha cha

jei nezinai net, kad shia daina atlieka grupe KINO tai apie rusishka muzika geriau ishvis patylek LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Yra rimtesnių ir Mumij Trol, ir už Zemfyrą…
O kad Kino nežinai, taiBaisuBaisu… gėda džiunglėms…
Pirma gerai susipažink su rusiška muzika, o tik paskui reikškis…BaisuBaisuBaisuKietas