Ruosti plana-xuligana ar atsisveikinti?

Ruosti plana-xuligana ar atsisveikinti?

su vaikinu pazistama nuo pavasario, mes susitinkame, jis pakviecia arba as pakvieciu. Bet visas bendravimas vyksta kavinese, pavalgome, pageriame ir issivazinejame namo. Man imponuoja tai, kad jis zinodamas, jog esu issiskyrusi ir turiu dukra, netepe slidziu, o tesia pazinti.
Problema va kame - jis ne karto nera manes pabuciavesNežinau Net atsisveikindamas i zanda nepaksteli. Ar jis delsia, ar drovus, ar laiko mane tiesiog drauge…
Mintyse bresta planas - xuliganas, imsiu ir paklausiu, kas su tavim netvarkoj, gal namo isivilioti, o ten jau intymesne aplinka…FlirtasCha cha
tik bijau reikala pagadinti, pagalvos, kad man pasaulis klyne susiejo.
Kaip manote, imtis paciai iniciatyvos issiaiskinti, ka jis apie mane galvoja, ar laukti jo veiksmu?

ko gero drovus. Imkis planoMyliuTaip
Ir butinai raportuok kaip sekasi
Kietas

Nuo pavasario draugaujat ir dar nepabuciavo?! Apakęs
Jus abu tiesiog nekalti angeliukai Angelas Cha cha
Siais laikais zmones pe pirma pasimatyma jau Apkabinimas Bučkis
Gyvenimas juk trumpas, kam laukti. Labas

Viskam gi turi buti pradzia kazkada Taip Jei jauti, kad ji atejo - pirmyn.
Beje galbut neparodai jam, kiek jis gali sau leisti? Galbut zmogus drovus arba tiesiog neleidzia sau savivaliauti, galbut abejoja ar netures veliau tai neigiamu pasekmiu jusu draugystei ir tolimsniems santykiams. Yra tokiu zmoniu, gerai zinau, nes pats tam tipui priklausau. Nekaltas

Sekmes Gėlė

Bet ilgai laukus, gal ka ir sulauksiMirkt
gal zmogus "zonduoja" mane, padeti?Cha cha
na man tai jis tinka, tik lovoj dar patikrinti reikia, kalibras ir t.t.Cha chaCha chaCha cha

kavine - labai patogi vieta… i eilini pasimatyma nueini be kelnaiciu, tada jam apie tai pasakai arba kitaip leidi suprasti,
tada, zinoma, i namus (kur atitinkamai pasiruosta) - va jumem ir xuliganas
o tada galima ir atsisveikinti, jeigu ka… Mirkt

Niam niamAngelas

Turiu itarima, kad jam tinki tik i drauges. Nes puse metu neishdristi net pabuchiuoti turbut tik niolikiniams budinga…Savo iniciatyva gali ishgasdinti ir netekti draugo.

ir nedraugaujame mes
tiesiog susitinkame kartais

nu nesuprantu… o ko tu jo negali pabuciuoti? jei nori tai pirmyn… jei aukstas tai pasilenk ji ir… kame problemos… na kas del lovos tai manau gal pirmiausia pradek nuo "nekalto bucinuko" tik veliau kazka planuok bo su tokiu uzsidegimu gali ir isgasdint…

gal ir teisus tu. Na, jis labai aukstas, teks prisitrauktiŠypsena
Pabuciuosiu pati atsisveikindama, o veliau ka nori tegul ta galvoja.

Ir tu isitikinusi, kad jis nedraugauja su jokia kita?
Jei taip yra, tai jis turbut nesveikas…

jei itarciau, kad nesveikas, nesivarginciau
jis tiesiog gerai nusviles buvo pries metus, gal tai ji stabdo…
o gal jis 9 kartus pamatuoja pries … kazkaCha cha
i dar nepamatavoNekaltas

Būkim biedni, bet teisingi - niekas nenorės Moteris su svetimu vaiku Pavargęs

Kaz kas negerai su tuo vyrioku , daiwau.Jau sitiek vandenio nutekejo , o jis …gali ir planas-xuliganas nepadet. Tik man dar keista, ar gi nesijaucia alkano vyro zvilgsnis, prisilietimai…

klausyk, o rankelem susikabinat, kai einat pasivaikscioti? nes kitaip tai man nepanasu i draugyste kaip poros, tik siaip paprasta pazintis. gal tai, kad tu turi dukra, ji atbaide? sunku ir pasakyti, taciau man rodos, jog koks bebutu kuklus, per puse metu proga tikrai butu rades, juolab, kad noras is tavo puses yra, o tai juk jaucias… Myliu

Gal kalbek uzh save? A? Jei tu nenoresi, tai dar nereishkia, kad niekas! Nesusireikshmink Veee

O tau, daiwau, tikrai sunku ka nors shioje situacijoj patart. Man atrodo, kad turi jausti Širdis kokiu santykiu jis nori Nežinau

toks pasakymas - kaip serpom pa jajcamNežinau
bet atvejai, kai moteru su svetimais vaikais nori, veda yraTaip.
Taip kad as saves nelaidoju anksciau laiko

kada pasimatymas?Šypsena

Tik tokiu atveju, jei pats turi kokius 3, kuriems reikia motinos Taip