ruošiuosi pirkti cooler'į, laukiu patarimų

ruošiuosi pirkti cooler’į, laukiu patarimų MirktLabas

tai va, įgriso man tas TITAN TFD-6010H12C, nes labai jau garsiai dirba ir kažkaip lėvai aušina kompąPavargęs, taip pat trukdo miegotiCha cha

pas mane p4 1700mhz, 478 socket’as, motka Intel su i845-PC87366 chipset’u…

norėčiau, kad tas cooler’is būtų tylus, ir gerai aušintų kompąMirkt o aišq svarbiausia, kad būtų lengvai uždedamas ir jį būtų įmanoma uždėtiCha chaMirkt

kaina iki 40-50 Lt, p.s. aš iš Vilniaus Mirkt

Rekomenduochiau:
Spire MegaRockII 478 Intel Pentium CPU Cooler 2.53GHz Quiet 30.27

ką tik žiūrėjau kompo viduje - tai ką cooler’is ti į motką per jungtį jungiasi ir viskas? Apakęs galvojau, kad į maitblokį turėtų jungtis…Nekaltasčia taip turi būti???Nekaltas

jungiasi tik per jungti Laimingas
P.S. as pac spire naudoju ventiliatorius… pavadinimo nzn bet uz 30 lt tai visai tyiai veikia Šypsena

taip ir galvojau, kad TIK per jungtį jungiasiTaip nes turiu dvi akisCha cha

o kokį naudoji iš spire? gal tą kur minėjo Vir2? koks kompas? kiek dB tas tavo Spire duoda? Nekaltas

Spire FalconRock II (amd procui) turetu buti apie 25dB. Labai gerai ausina. palyginus su senuciuku acorp proco temperatura nukrito 10laipsniu pas mane 1.3Duron Taip
Spire CopperStream (intel procui). sitas pats tyliausias.
http://www.spire-coolers.com/products-coolers.asp

štai kas parašyta pie tą cooler’į:

Socket 478 Cooling kit
Dimensions
Heat sink : 89×73×43 mm (l × w × h)
12VDC Fan : 70×70×25 mm
Bearing Ball bearing
Rated speed 2500 RPM +/-10%
Rated power 0.96 W
Noise level 25.0 dBA
Air flow 22.05 CFM at 2500 RPM
Current 0.08 A
Life hours Ball: 50.000
Features All copper heatsink, Stamping Technology
Connector 3 Pin, mainboard
Application
Intel : Pentium 4 ~ 3.2 GHz (Willamette / HT Northwood)
Celeron ~ 2.8 GHz (FC-PGA2)
Thermal resistance 0.33 °C/W
Thermal type Stars 420 (white grease)
Clip model 0606612

tai čia man jausis kad tylus, nes titanas tai apie ~33 dB, tai čia tie ~8 dB jausis? nelabai įsivaizduoju, o tas 3 pin, tai tipo kad trys laidai į tą kištuką kuris į motką kišasi? tipo trijų laidų kištukas…anea? o kaina…reikės pažiūrėtiMirkt

tiktai spire WhisperRock III labai tilus ir ausina gerai temperatura kazkur 10 laipsniu nukrito

o jis p4 su 478 socket’u tinka?

o šitą Spire CopperStream galima Lietuvoje nusipirkti? jei galima tai kur? nes nerandu niekur…Nekaltaso maždaug kokia jo kaina? Nekaltas

please, atsakykite į viršuje pateiktus klausimusNekaltas

Siulau to pasiteirauti Fortake arba GKS, GKS tai visada sugeba gaut, nors ir labai retas produktas bebutu Šypsena

o koks gks puslapis? Nekaltas http://www.gks.lt ?

p.s.o jeigu ne is gks? šiaip kitur kur nors galima nusipirkti cooler’į mano kompui? kad skleistų mažai dB ? o tai 33 ir 31 jaučiu tas pats…Nekaltas

o nereikia papidlomai duomenų žinoti (aukštis x ilgis x plotis) viso cooler’io ir radiatoriaus? ar čia tie matmenys su socket’u suderinti? ar dar reikia, kad matmenys cooler’į keičiant sutaptų? o visi cooler’iai parduodamsi su radiatoriais? ačiūNekaltas

NU jaigu jau taip nieko nesupranti ir nesmoaniu klausineji tai nuvezk ta pc ir ides ta cooler.

2 rew : reikia viską išsiklausinėti, tai kad po to nebūtų pššš… o kad nžn tai aišq - turi būti pirmas kartas…Nekaltas

http://www.martis.lt

tai ple - ką šitas GKS tik kaune? man vilniuje reikėtų…Nekaltas