Ruosiuos pirkt VOLVO 480. Ka jus manot apie si auto?

Ruosiuos pirkt VOLVO 480. Ka jus manot apie si auto?

Jau senokai ieskau tokios masinos-issiskiriancios, nebrangios ir pakankamai komfortiskos. Tik mane gasdina kad tai gan retas modelis ir gali kilti bedu ieskant detaliu. Nors girdejau kad kose stovi Renault varikliai? Gal patartumet man ar verta ja pirkt???

susirask nuo 91m. turbinine ir skraidysi, bo is jos dar galima labai daug isspausti. liux masina. islaikymas nera l. brangus, komfortabili. jos buvo riktos olandijoj ir svedijoj, tai geriau rinkis pastaraja, o varikliai tai reno. placiau info gali suzinoti http://www.volvo480.lt

Mano patarimas:pirk, nesigailesi… As tik del vieno gailiuosi, kad per daug gerai ji vaziuoja…O siaip susirask Vudi Vudpekeri…Jis tau daugiau paaiskins apie sita masinyte…

TaipCia tai idomu…O kaip atskirti rinktas svedijoj?Gal ant kebulo nr kokia nors raide yra tai zyminti?

ŠypsenaJo, reix paieskot Vudzio-tik kur??? Beje dar vienas dalykelis- ar 480-jam vaziuokles,stabdziu (sailenblokai,amortizatoriai,ir kt.) detales eina tos pacios kaip ir 440-460-siems?

man idomu kaip ta turbina laiko…pavz kiek zinau tai nissan 200sx visiskas su**s!o kaip del turbinos pas volvo?

100% del vaziuokles, kad eina nuo 460-480, neduodu, bet man atrodo, taip ir yra. o kodas turetu but lentelej. placiau galetu papasakoto Vudis Vudpekeris, jis Volvo zinovas, o surasti gali perejes kelias temas. sveikinu uz nora pasirinkti butent si nuostabu autoLabasAlusAlus

o kas del turbinos, tai paemus su gera, priziurint (pavaziavus ant dideliu apsuku gesinti tik padirbus ~15sek laisvom) ji tarnaus ilgai, taip pat laiku keisti tepalus ir normaliu firmu.

siaip arba man kuku arba visai idomus auto uz nedidele kaina Cha chaCha chaCha cha tik idomu tiksliau del eksplotacijasTaipTaipTaip gal kas turit ir galit pakomentuotCha cha

2> v.sunny
dar neilgai turiu, bet kol vazineju, jokiu bedu nebuvo ir investiciju nereikejo. esu dabar pastates garaze tiuninimui, tai pavasariop galesiu papasakoti, kaip su daliu kainom ir ar lengvai pasiduoda. siaip isvaisdai daryt daug ir nereikia

PIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRKKKKKKKKTaip

O is turinciu si auto dar noreciau suzinot kokio dydzio jo bagazine?Didesne uz golf? Ar tilptu duju balionas,jei sugalvociau isidet? Nekaltas

o rudys ar megsta siuos auto?

rudys atsimpa dantis beesdamos, tik labiau pasiduoda galines arkos, o dujos i bagazine telpa laisvai, aisku ne 100 l.

tada gal ir Gerai…nes as buvau uzkibes ant eclipse…bet lt nelabai uztektu Cha cha na o jei pavyks savo parduot,tai gal neuzilgo i koki volvo reiks pasizvalgyt Cha cha bet manau kad geriau ziuret nuo 91 metu ir turbo…ir pakeitimu yra,o turbo normaliausiai turetu eitCha cha

Tai tada nesugalvok turbines pirkt…Nx tau gera tacka kai dujas i ja kisi? Nors zmones vazineja…O bagazine maza… Dvi koloneles isimetes ir vietos jau nera…

Turiu puse metu… O siaip jei nebuciau as jos dauzes, tai normaliai ir patvariai vaziuoja… Ir sanaudos kuro palyginus nedideles…

idomu ar realiai labai skiriasi kainos auto iki 90 metu ir nuo 91…nes laikrastuke neradau Žliumbia

Pasiziūrėk http://www.mprekeivis.lt