Runos

Visai idomu. Gal galetumete pamokinti kaip jas pasidaryti, kokius zenklus reikia ten piesti Laimingas

Kiek is viso tu runu turi buti?

kai dar mokinausi mokykloj nebuvo jokių runų ir jokių aprašymų apie tas runas, tai, gavus runas(iš Piterio studentų) turėjau vienai draugei versti reikšmes…po truputį labai sunku…tad vieną vakarą atsisėdau ir išsiverčiau visas reikšmes…ir ką pamačiau, ogi, kad runos nėra jokie burtai…nieko jos nepasako, kas bus…jos tiesiog nukreipia, suteikia stiprybės iškęsti kažką vardan kažkokio tikslo…
…pagrindinis dalykas, ką žmogus turi daryti—pasiekti kad "aš" taptų "AŠ"…tad visos runos, tai lyg būsenų atspindys ir ieškojimas išeities…nieko bendro neturintis su rutulio pranašystėm( jei eisi na lievo—pagaus žmona ir išeis pas tą, kuris nevaikšto na lievo)
Flirtas

runos … jos pakankamai senos kad butu apipintos mistika
oficialiai yra 24 runos, atejusios is pacios giliausios senoves,
jos buvo papildytos iki 28 ir priklausomai nuo tautos, kurios naudojosi skaicius gali buti ir kitoks.
burimui naudojamos butent 24 runos ir dar viena tuscia ( taigi is viso 25)
yra keli burimo budai, visi jie skiriasi ir yra kazkuo panasus.
Bendrosios runu prasmes islieka, taciau priklausomai nuo burimo dar svarbu ir tai kaip runa iskrinta ( apversta ar ne)
/ dalis informacijos is http://www.magic.lt /
runos /tikrosios/ piesiamos ant nugludintu akmenuku.
taciau nemanau kad interentiniai burtai yra jau tokie beviltiski
siaip ar taip… is tikro dingsta kontaktas tarp zenklo ir atsakymo
mano sukurtas internetinis runu burimo variantas yra cia: http://galas.ktu.lt/~marijus/ta/ivedimas.php
bet manau reikes ji dar pakeisti.
Just S. aka K.

…na, gal būdas ir niekoJuokiasi…bet kaip pvz. man sužinoti, ką paruošė Orakulas, jei visos runos atverstos?..o jų reikšmes(kaikurių) daug maž žinauNekaltas…pats kalbėjai paie apverstas runas…jų irgi nėraNe
Flirtas

Šypsena bet juk yra ne vienas burimo variantas ir technika… cia tik vienas is man zinomu varinatu realizuotas

…noriu paprieštarautNekaltas…nesupyksi?Drovus…juk runą parenka programa…kaip jos gali atitikti mano būseną???
Flirtas

Nekaltas gal kas zinote -
kur rasti isigyti mediniu runu?

ir ar galima runas padovanoti kitam zmogui?

Žvaigždė

kazkada turejau runas, buriausi, bet uzkniso. dabar runu simbolius naudoju tik sustiprinti ar suteikti kokiam daigtui galia.

pvz: ant dvasiu kvietino lapo nupiesiu runa, kuri turi neisleisti dvasios ar dar ka.

Kazkas sake, kad visos kortos, runos ir kiti uzklausimai yra tik musu zinojimo patvirtinimas, kad mes jau zinome atsakyma o tos priemones tik patvirtina ji. Kai pasitikesime savimi ir sugebesime atskirti savo mintis, jausmus ir pojucius - nereiks jokiu runu ar kortu. patiko man si mintis, bet kiek tokiu zmoniu yra?..

catone Taip, net ir malda-prasymas - savęs stiprinimas ir etc…

o runas galima pasidaryti. reikia daryti tik ant natūralių medžiagų ir tik pagal instrukciją(iš kokoios pusės pradėt piešt, pvz)Cha cha pirkti blogai, kaip skaičiau. Poto reikia jas aktyvuoti supažindinus su stichijom: ugnim, vandeniu, žeme…
turėjau tokią knygelę “runos” Šypsena

gaaga, gal vis dar turi ta knygele? Šypsena

aš pernai tetai dariau runas iš molio. keisčiausia tai, kad ta pati runa buvo dingus porą kartų (dar neišdegta).

kaip tas runas “prisijaukinti” - temoje juk paaiskinta labai aiskiai Cha cha

ne kiekvienas turim galimybe/ mokam jas pasidaryti patys Cha cha
todel ir noriu - nupirkti ir padovanoti Šypsena

Žvaigždė

… taigi, mama man padovanojo medines runas… aš tai kažkada Vilniaus knygyne buvau užtikusi knygą apie runas, o prie jos ir medines runas… neatlikau jokio ritualo runoms prisijaukinti… tačiau jaučiu, kad runos mano… o popierinių runų kažkaip nevertinu… atsakymai būna daug tikslesni medinių runų, nors norėjau pati pasidaryti akmenines runas, bet kaip visada patingėjau Cha cha… nusipirkti buvo daug paprasčiau, o tuo labiau, kad gavau dovanų iš pačio artimiausio žmogaus - mamos… Mirkt

[quote]Rita rase:
Noretusi, kad cia susirinku besidomintys runomis ir su jomis draugaujantys

kokias runas turite? (gali buti molines, medines, popierines ir pan.), kaip daznai naudojates, kiek jomis tikite…
[/quote]

su runom tai “pabendraujam”.
na man,tai jos beveik visada sako tiesaTaip

O kokias runas butu geriausiai naudoti medines ar akmenukus?

šiandien prie jūros prisirinkau plokščių akmenukų, bet nežinau, ar verta darytis runas.Nekaltaso ką su jomis veikti?

turejau kazkada molines. retai naudodavausi, o po to ir visai uzmeciau…
kartais jos net labai taikliai pataikydavo pasakyt tiesa. ;>

http://www.crystalcavern.com/media/runes.gif
cia runu paveiksleliai su pavadinimais

Žvaigždė