Runos

Runos

Apie runaskalbeti galima labai daug Žvaigždė
yra gana daug informacijos inete.
http://www.google.lt/search?q=runos&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=l
t&btnG=Google+paie%C5%A1ka&lr=lang_lt

Noretusi, kad cia susirinku besidomintys runomis ir su jomis draugaujantys Žvaigždė

kokias runas turite? (gali buti molines, medines, popierines ir pan.), kaip daznai naudojates, kiek jomis tikite…

as draugauju su runomisTaip molinemisTaip ir is karto galiu pasakyti-jokiu budu negalina tiketi internetiniu burimu!!!bendraujantys su runomis tikrai zino,kaip jas reikia "prisijaukinti" ir t.t.Šypsena

kad inete burtis negalima, tai cia tikrai reiketu visiems pasakyti…
nes tokiems dalykams reikalingas ryšys su informaciniu lauku… o kompas… tai tik atsitiktinai parenkantis simbolius…

gal galetum pasakyti, kaip Tu jas "prisijaukinai"? Žvaigždė

nes as tai issikirpau kaip kortu pavidalo… bet va jauciu, kad jos dar ne man… dar nelimpa… o gal tiesiog tokios formos man nepriimtinos…

o kada jus jas naudojat ir kokiu tikslu?

tam reikia tureti teptuka ar plona lazdele,dazu,lako ar vasko,smilkalu, zvake, vandens.
1)Runos zenkla ranka su dazais perrbraizai ant kiekvienos Runos ir ja nulakuoji ar nuvaskuoji.
2) palaikyk runas virs smilkalu, poto virs zvakes liepsnos, apslakstyk vandeniu ir nakciai uzkask i zeme(as uzkasiau i geles vazona)
3) Ryte padek runa ant kaires rankos delno. Desines rankos pirstus sudek vamzdeliu ir stipriai ispusk ora i Runa, pusdama susikoncentruok ties zenklo reiksme. Si veixma pakartok 3-4 katrus visoms runoms.
po viso sito runos bus tavo. beje,geriau butu,kad niekas ju neliesu,isskyrus tave.
Visa sita perrasiau is knygos N. Kovalkovienes knygos "RUNOS burtai,magija, talismanai"
jei tikrai domiesi burimais ir t.t. tai rekomenduoju zurnala "Bureja"

galiu tau pasakyt konkretu pavyzdi. As labai abejojau del ejimo i kabaka ir paklausiau runu ar verta. man buvo atsakyta,kad dabar man sviesusis periodasŠypsena kai nuejau,labai gerai pasitusinauŠypsena

as savas runas pasidariau is plocsiu akmenukuTaip, nelakauvau, o zenklus uzrasiau liaudiskai tariant su koseTaip
nezinojau tu ritualu su smilkalais, uzkasimu i zemeNe
naudoju nedaznai, nereik bandyt visko nuspeti jomisNe

metosi stalciui akmenines runosŠypsena kai buvau mazesne kartais pasiburdavauŠypsena

net nezinojau apie tokius dalykus, tai buvo idomu suzinot Nekaltas

Turiu akmenines runas ir retkarčiais bandau pasiburti… Kadangi, neatlikau viso to ritualo, manau, kad mano runos - neprisijaukinę… Vis dėl to, dažniausiai pasitaiko ishtraukti VIS ta pačią runą Apakęs Kiek girdėjau, kad viena runa yra būtent to žmogaus, tai tikriausiai mano runa yra ta, kurią vis ištraukiu…

as esu pasidarius runas su guasu ant akmenuku.bet kazkur girdejau,kad negalima ant akmenu darytis ir reikia kazkokiam specialiam maisely laikyt.dabar jau maziau savo runomis naudojuos,bet anksciau traukdavau gan daznai ir dazniausiai man patardavo visiskai teisingaiTaip

runos—molinės, nejaukintos, nes dažnai ir kiti naudojasi…juk esmė pačiame žmoguje, kuris "buriasi"(aš pati to nevadinu būrimu)…tiesos jose tiek, kiek susikaupęs žmogus…jokio konkretumo—tik nukreipiama…Flirtas

kazkada norejau ant papuosalo isgravruoti rodos sekmes runa, bet uzmeciau ta sumanyma.

Hmmm. Kazhkada "mokslas ir gyvenimas" ishpausdino toki rinkinuka, su druidu naudotais simboliais. Chia praktishkai viskas ka ash turiu.
Tachiau kas idomu, kiek ir ko beklausiau, viskas pildosi 100% Apakęs. Tik kai kam reikia laiko Šypsena.

Žinai, neperseniausiai teko matyti tokį filmą Trasa 60 (Interstate 60). Ten to filmo herojus 20 metu vaikinukas, kuris nežino ką toliau su jo gyvenimu daryti. Jam nepažįstamas žmogus padovanoja tokį rutulį, kuris atsakinėja į jo klausimus. Kad ir ko bepaklaustum jis atsako. Gale, jis tą rutulį sudaužo. Nes koks įdomumas gyventi, kai viską už tave sprendžia rutulys.

Kodel sprendzhia rutulys? Zhmogus spredzhia pats, tik nereikia pasidaryti priklausomam nuo tokio dalyko ir viskas. Jei jau be to negali, tai chia tik asmenybes silpnumo ishraishka sakychiau Šypsena.

as runas nusilipdziau pati. dar jomis nesinaudojau. anksciau turejau juros akmeneliu runas…

aš esu runa
Girtas

Gal atrodysiu is medzio iskritusi, bet pirma karta girdziu apie runas Nekaltas