RSQ3


RSQ3

Menuo laiko nuvaziuota apie 1000 myliu. Pamirsau nuresetinti kompa pirma diena.

Per Mobilusis neiziuriu, cia primyzta salone?

Cia lauke lietus lyja…

Grizzly, čia baltutis prilijo ant tūkstančio važiuodamas

Painto liūc?

Baltuti, tai atsikirsk, praita karta netikejo bangieciai kad nupirkai rsq3 uz ten 30 ar kiek eurasiku

Sita foto reiskia kad atp!s+u ant slapio

kelintu metu? uz kiek paemei sita zvery?

nuteise pilietiska pilieti Blogaidelfi.lt/news/daily/lithuania/vilnieti-nubaude-uz-pilietis ka-iniciatyva-tenorejau-ispeti-ket-pazeidejus.d?id=85878607

Kaip tas meninis daiktas vadinasi-koliazas, lyg?!

pilietiski pilieciai:delfi.lt/news/daily/lithuania/vilnieti-nubaude-uz-pilietis ka-iniciatyva-tenorejau-ispeti-ket-pazeidejus.d?id=85878607

gerbiamieji, kas ten pramušinęja UK numerius? kaip pažiūrėt ar nevogta ar rida tikra? LR 66 exm

totalcarcheck.co.uk/FreeCheck?regno=lr66exmrida uzsiregistraves pamatysi, moket nereikia, jei nori pamatyt ar nedauzta, nera finansu tada reiks susimoket

tai va ko tokia pigiena šita kūškė - voKta ir dauŠta Juokiasi

^ tai kaip ten viskasibb.co/gjwYFgS ???

Broniausgalas- Mašina 2020 sausio mėn. Rida apie 11k mylių. Mokėta 30000 svarų + 300 atvežimas + 300 pabraižymų poliravimas ir normalus isvalymas ir priekinės padangos atrodo 500. Šiaip nereikia man rodyti kad jos kainuoja 40k. Mano atveju pirkau per pažystamą iš BCA. Paprastai iš mašinos papildomai uždirba BCA, taip pat visokie tarpininkai savo dalį pasiima ir kaina paaugs kokia 20 - 25 procentus. Mano draugas turi Audi saloną. Tai vienas lietuvis iš jo urmu ima visas dėvėtas mašinas (trade in). Nuplauna, užsimeta 1000 - 2000. Kas savaitę jis perparduoda 4 - 5 mašinas. Nubyra mažiausiai 5k į savaitę. Ir jam gerai ir dileriui gerai, nes nereikia p!stis pardavinėjant mašinas su pasibaigusia garantija. Taip, kad nereikia žiūrėti kokios kainos yra skelbimuose. Visada galima rasti gerokai mažesnėmis kainomis jei turi pažystamų.

tai kas gali tepalo siurbli nupirkti protinga kaina? Prekės numeris: 11 41 7 805 316 Išsiųsime per: 7 darbo dienas bmw

pasirodo Grazulis irgi placiu paziuru Cha cha

270-370 allegro kainuoja.