Rouming\'as, kuris geriausias?

Rouming’as, kuris geriausias?

Sveiki…
Išvažiuoju po dviejų deinų į kelionę po Europą dviem savaitėm… Turiu Bitę Verslui, bet mano Administratorius, nelabai nori pajungti rouming’o, taigi beliko Tele-2 ir Omnis…, o gal ir Bitė
Klausimas toks: Kokio operatoriaus imti kortelę į užsienį, kad būtų pigiau ir tikrai galėsiu paskambinti?

Nu siulau omniteli, taciau ir T2 daug shaliu apima, o del kainu T2 bishki pigiau

Patariu imti Omniteli, nes tele2 yra ir liks tele2 :smiley: siaip pats naudoju omniteli ir Europoje problemu neturejau

O kaip reikalai pas t2 su depozitu?

Jei laiku mokejai saskaitas jokiu depozitu nereikia. Nebent virs kredito limito ketini prakalbet.

omnis turi roaminga su daugiausiai saliu. daugiau negu bite ir t2. tad yra didesne tikimybe issirinkt pigesni uzsienio operatoriu.

P.S. omnyje roaminga gali pasijungti pats per 1566. per max pora dieneliu pajungia.

Yap, beveik kiekvienoje salyje su Omniu gali rinktis is kokiu 3 operatoriu, pagal kainas or smth. Paprastai bent su vienu (kartais dviem) is ju sutarti turi ir T2. T2 kainos pas ta pati operatoriu daznai daugiau ar maziau buna mazesnes.

Kaip kas veikia isbandyt dar neteko.

Imk omnitelio
http://www.omnitel.lt/gsm/pasaulis/
Mirkt

Na va ryt jau išvysktu ir nusprendžiau, kad geriausia būtų Omnis, taigi paimiau Omnitel

gerai pasirinkai.

Na siaip gerai, apiema visa Europa… ir butent tas salis kuriu man reikia… bet va kainos tai oj… Nežinau

Sekmes kelionej.

pas mane bite ir neturiu jokiu problemu

Niekada nebuvo problemu su Bite, bet nusipirk PILDYK, nes ten jokio depozito nereikia, tik papildyk saskaita kiek nori ir kalbek. As pats rytojj su ta T2 vazioju i Italija, o paskui ir po visa Europa…
Info ziurek http://www.tele2.lt I salona geriau nekreipks, nes aptarnavimas… Liūdnas

tele2 irgi gerai pats esu isbandes kuo puikiausia

Naujems abonentams 200Lt. Apmokejes dvi saskaitas- pajungimas nemokamas.Imonems dar geresnes salygos.

2gosfraba- man adminas irgi nenorejo pajungti roamingo, tai as nuejau i bite.lt i ‘paslaugu valdymas internetu’ ar panasiai, ir pajungiau pats! Jokiu uzstatu ir prasymu, per 5min!