Ronin

Ronin

Senas geras filmas… Jusu nuomones… TūsasCha cha

Palaikom.Blia uzkrito pagrindinio aktoriaus pavardePiktasŽliumbiaKokia jin?NekaltasNu kur ATEIVIUOSE dar suvaidno ,blia nuPiktaspriminkitPavargęs

O aš galvojau kad "Ronine" pagr. vaidmenį atliko R.De Niro Šypsena o "Ateiviuose" vaidino Jeanas Reno

Vo,RENOApakęsasiu ,brolAlus

niu fainas filmas buvo, atsimenu, berods "Vingyje" žiūrėjau Šypsena

o man tai šis filmas nelabai įstrigo, žiūrėjau tik dėl De Niro GeraiTaip

as tai neseniai ziurejau bet man nepatiko

as pries tai welniskai daug geru atsiliepimu girdejau ir tikejaus kazko TOKIO… hmm na filmas tikrai geras bet… kazko wisgi daugiau tikejausi :]

Jėga filmas. Veiksmo, psichologijos ir gero mąstymo motyvais paremtas filmas. Tikrai geras, vertas žiūrėjimo.

zhiurejau gal 5 kartus. Tuo metu buvo vienas geriausiu filmuGerai

geras filmas…Gerai

patiko. ziurejau netgi 2kart !! Šypsena

neblogas filmas

Seniai maciau,bet tikrai atsimenu,kad buvo geras.

Šiaip filmas yra geras, nepaisant kai kurių scenų netikslumo ar komiškumo (tarkime, kad ir žemėlapio skaitymas automobilyje naktį be šviesos…). Aišku, daug padaryta ir vardam kino: gaudynių scena, kai šaudoma iš granatsvaidžių ir niekaip nenustumiamas automobilis nuo kelio (jau profams tai turėtų būti gėda dėl stumdymosi šonais, kai gali savo priekinio buferio kairiu kampu neskausmingai stumtelėti kito galinį dešinį - automobilis apsisuks ir nuriedės nuo kelio: nei tau šukių, nei tau ilgo automobilių lamdymo… Nei, aišku, smagumo žiūrovui!.. Cha cha)…

Šiaip jau, filmas gana pamokantis ir dvelkiantis tikroviškumu, tad dėčiau į mokomųjų filmų krepšelį kartu su Borne Identity ir Hunted… Taip