RON pakėlimas

RON pakėlimas

Reiktų pakelti benzino RON (oktaninį skaičių) iš 95 į 98. Gal žinot veiksmingų priedų? Atsakymai pilti iškart 98 arba pilti tetra-etil-šviną netinka (tetra-etil-švinas seniausiai uždraustas ir labai jau nuodingas)

afrodiziakas varikliui Cha cha

Man ne dėl power reikia Cha cha man tam, kad nedetonuotų, nes kompas sumap’intas ant 98 dirbt Mirkt

Nakui arabu kalba raso? Pas juos ir taip 98 pigus Cha cha

Tai kame beda? nesuprantu kai bandoma israsti dvirati Cha cha ble kompas sumapintas tai pili 98 nes, manau kad ir kaina bus nesamoninga to priedo ir rezultato nebus, na o jei bet taciau jau toki norai, tai gali megint gaut/pilt RC16 bet tai manau turetu but nesprendimas

Tame bėda, kad man darbdavys užpila tik 95 Cha cha Manjakas, gali plačiau kas tas RC16?

Silpniau gaspedal spaudyk ir nedetonuos. eimi su prakasais, tai ir detonuoja.

tarkis su sefu kad pilsi 98 o skirtuma damokesi ir fsio arba 95 pardavinek o pilkis 98, bus biski minusas bet nereiks variklio keist.

imi 95 ir pardavineji, o uz gautus pinigus perki 98

tai cia jau rusiskas biznis gaunasi

Geriausia kai tevai turejo sotke 1.8 karbas, buvo gamykliskai pritaikyta pilt 98, su zemesniu detonavo Cha cha

Is sriubos druskos neisimsi… Galima maisyt su metanoliu 110, metiltretbutilo eteriu 115, triptanu 130 ir visokiais kitokiais eteriais. Jų didelė kaina. Benzas yra gatavas produktas, 95 benze yra 5% heptano kurio OS yra nulis. Kitų stebuklingų priedų nėra, bet būtų idomu sužinoti kas yra siūloma rinkoje. Kas ten per aparatas? Kad su 95 detonuoja Apakęs

default > 95 oktaninio skaičiaus benzine nėra 95% izooktano ir 5% heptano. Tiesiog izookatanas ir heptanas yra kaip etalonai tiriant oktaninį skaičių. Gal VGTU mokeis? Cha cha

per skubejima per daug raidziu prirasiau turejo but C16rippmods.com/VP_Racing_fuel_C16_p/vp-c16-5g.htm

Pagal skaičiavimus 50 litrų 95, reiktų 37 litrų to C16 Cha chaNeblogai gaunas, arba skaičiavimai blogi Juokiasi

T_Spark > tikrai taip tai yra angliavandenilių mišinys pagal antidetonacines savybes lyginamas su tais dviem Šypsena. Jo visdar mokausi Cha cha

default > transporto inžinerija? pas Sokolovskį turėjai transporto priemonių konstrukcines ir eksploatacines medžiagas? kuri grupė? Cha cha