Romantika

Koks grazus dalykas - romantika. Daznai per kasdienybe pamirsti, kas tai yra. Drovus

kai gyvenimas smirda, svajones yra viskas ka turite, mielieji… kai kurie ir visa gyvenima prasvajoja… dazniausiai nieko neverti, nes tokiu budu gali pabegti nuo karcios realybes.

Manau romantika manyje amžinai ir tikrai Neieškosiu priešnodžių šiai ligai…

Viltute
buk romantiska mergyte, ir saugok nekaltybe iki vestuviu
kitaip neromantiska bus tavo pirmoji naktis Drovus

O kad gyvenimas nesmirdetu, romantika ir morale i sali ir kalam pinigelius Liežuvis

Cha cha O as ka sakiau. Asmenine Ignore funkcija pas tave "disabled"

Versiss, kaip visada, moka buti bjaurus. Tai Jo romantika. As cia tik apie tai kad romantikos supratimas gali laaaabai priklausyti nuo ja "kultivuojancios" personos.

As apie bjauria romantika. Apie meshlavabali, ar isivaizduojat zmogu-meshlavabali ir jo romantika. Brrrrr Apakęs

Berniukai,berniukai-tokia graži tema…

Taip xika
Tema grazi, gyvenimas grazus, bet tik tada kai mes ta norim matyti. Yra romantiku, kurie mato ne tas spalvas ir ne pro tuos akinius. Ganetinai idomi ir kitos puses romantikos anatomija Šypsena

tai kad viskas jau buvo…Šypsena

Šypsena

Gera dalyka galima kad ir ne tobulai ar pilnu kompektu, bet galima pakartot Šypsena

tobulumui rybų nėra

man romantika - mano jaunystė, mano draugai, mano laisvė… o buvo buvo visko kiek per daug.
dabar? net nežinau… nebent tik su senais draugais… nebent šalta rasa po kojomis basom… dar nepabudęs miestas… abiturientų daina ant ežero kranto praėjusios vasaros naktį
bet vis mažiau to jausmo, kai pasaulis toks didelis, ir visas telpa tavyje, o tu visur ir su visais
Gėlėtemos autorei

o kas yr ta romantika?
paskutinysis romantikas…Nekaltas

Kažkodėl man romantika asocijuojasi su naktim.Žiemą-išbėgt vidurnaktį į lauką ir nulipdyt senį besmegenį,arba tiesiog atsistot po gatvės žibintu ir žiūrėt į krentančias snaiges-atrodo,kad kyli į viršų,o ne snaigės leidžiasi.Vasarą-išplaukt naktį valtele į vidurį ežero ir ten sulaukt ryto.Virš vandens būna nuostabus rūkas paryčiais.

Apie kitos pusės anatomiją…blogos nuotaikos būdama,prasibėgčiau per šitą temą kaip dramblys .

Šypsena

Apakęs
Cha cha

Prajuokinai

manau kad galima ar ne taip viltuteMirktNekaltas

Mergaite,tu čia ką,susiruošei auklėti 30+klubą?Gal galvoji,kad čia nėra romantikų ir susirinkę vieni debilitikai?Turim męs tą s…ą romantiką,tik rodom ją artimiausiem žmonėm

Nepažiūrėjau į temos datą ir matai kas gavosi-XIKA DRAMBLYS,va ką reiškia nuotaika,tada man tema atrodė graži,o dabar vos ne skuduras į veidą,temos autorei

TaurėTaurėTaurėGėlėGėlėGėlė

neretai mūsų nuotaika daro su mumis ką nori… Nekaltas