Romantika

Romantika

ar žinome,kas yra romantika?Kodėl daugelis neįsivaizduoja romantikos be pinigų?Arba kodėl kai kas romantiką laiko kažkokia atgyvena?jei tu esi romantikas,į tave dažniausiai žiūri kaip į ne šio pasaulio atstovąNežinau

eik nesamoniu nerasinek ir zvaigzdutes skaiciuok!!!
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

viltute, nekreipk demesio i visokiu teliuku rashliava - tai tik irodymas, kad siame forume reikia kitokiu moderatoriu nei dabarNekaltas

[quote]viltute rašė:
ar žinome,kas yra romantika?Kodėl daugelis neįsivaizduoja romantikos be pinigų?Arba kodėl kai kas romantiką laiko kažkokia atgyvena?jei tu esi romantikas,į tave dažniausiai žiūri kaip į ne šio pasaulio atstovąNežinau
[/quote]

aš žinau, kas man yra romantika Nekaltas o kas ji yra tau Ne
ir prie ko čia pinigai? Nekaltas

aciū,lietau,tai tik įrodymas,kad tikrai kitiems tai yra nesuprantama…Liūdnas

aš žinau, kas man yra romantika Nekaltas o kas ji yra tau Ne
ir prie ko čia pinigai? Nekaltas

[/quote]

juk dažnai sako,kad be pinigų nebus jokios romantikosNe,nes kitiems romantika-tai prabangios kelionės,restoranai ir pan.Taigi…

neizhiuriu… kur tavo nuomone yra romantika?

Romantika…
Man ji visiškai nesiriša su pinigais.Man ji labiau susijusi su dvasine būsena.kartais dviese pagulėti ant žolės ir tylomis pažiūrėti į skruzdėles-didesnė romantika nei vakarienės prie žvakių,gėlės ir t.t.Žiūrėti į saulėlydį ir žinoti,kad šalia tavęs esantis jaučia ir mato tą patį ką ir tu-va kokia ta mano romantika.Gal kam pasirodys banalu,bet kiekvienam savo.Drovus

man tolimos keliones labiau asocijuojasi su prabanga, o romantika - su gamta… ir ne kokiom nors dziunglem, o su lietuvishku mishku, ezeru, upe, saulelydziu… aishku ir lietumTūsas

na štai ir atsirado taip pat galvojančių kaip ašŠypsenaMan visada atrodė,kad romantikai nereikia pinigų.Romantikai reikia gamtos ir jausmų.Na taip…jei dar šalia yra taip pat jaučiantis žmogus,tada romantika dar stipresnėAngelas.Pavasaris…miškas…laužas…ir žvaigždėta naktis…Angelas

Romantika gali būti ir pasakytas gražus žodis, kai to visiškai nesitiki. Nereikia nei pinigų, nei žvaigždėtų naktų. Apskritai romantika turbūt tai, kas yra priešprieša gyvenimo rutinai.

toks jau musu visu likimasNekaltas… o jei rimciau tai is tikro yra sioks toks net neigiamas poziuris kaip i nerimtus zmonesPiktas… bet ka jie ismanoKietas

Romantika ir pinigai visai skirtingi dalykai, romantikai niekada nesivaiko pinigu, su pinigais gali buti tik malonus laisvalaikio praleidimas, o prie ko cia romantika?Nekaltas

na… Nekaltas kažkada jau rašiau, kas man yra romantika… ir tai visai nesusiję nei su pinigais, nei su tolimomis kelionėmis, nei su kitais žmonėmis Nekaltas
romantika man jausmas, kurį aš galiu jausti ir namie, žiūrėdama į lietų bėgantį stiklu… ir pievoje, gulėdama aukštoje žolėje ir žiūrėdama į debesis… ir… ai Nekaltas

Įkando kas? Cha cha

[quote]4 rašė: Įkando kas? Cha cha
[/quote]

Ne nematau reikalo plėstis Šypsena tai mano romantika Nekaltas

Kažkada gavau gėlę gatvėje iš nepažystamo vyriškio,įteikė,padovanojo šypseną ir nuėjo…manau,kad tai irgi romantika