Romantika

Romantika

tai va buvau as Prie to Parlamento, bet tokios romantikos, apie kuria cia rasote neradau. Sutiko mane kruva mazu, na man gal iki krutines, juodu vyrioku. Pagalvojau, kad turbut pabegeliu centre sargas nakciai vartus buvo pamirses uzdarytiMirktEilini karta pasibaisejau musu lietuvaitemis, kurios kabinasi tiems juodukams ant kaklo ir svajoja apie roju, kuri apdainavo SkampMirkt Padariau isvada, kad visgi lietuviai vyrukai, o ypac bangieciai, na apie Teisinga as net nekalbu, yra patys romantiskiausiŠypsena
P.S. Teisingas, ar tu zinai, kad vis dar varai mane is protoŠypsenanei taves, nei Ryklio parlamente neradauKietasnors viltis buvoMirkt

Aleliuja!

Svarbu ne tik jausmai, bet ir zmogus kuriam tuos jausmus jaustum. Jeigu sedesi vienas su savo jausmais tai kokia tai romantika. Ne izvakes, nei muzika nepades. Šypsena
Man pavyzdziui labai romantiska nakti, pliaupint lietui, sleptis dviese po vienu skeciu. Kartu gali buti taip gera, kad niekas daugiau nerupi - nei lietus, nei saltas vejas…
Aisku taip budavo senais laikais, dabar nuo lietaus galima pasislepti masinoje. Šypsena Bet komfortas neduoda daugiau romantikos…