ROBERTAS ISH AKVARIUMO? Biseksualaz ar normaluz zmoguz i tiek?

ROBERTAS ISH AKVARIUMO? Biseksualaz ar normaluz zmoguz i tiek?

nu ka zinauCha cha

Ko Jus prikibot prie to Roberto?
Na gal jis ir tox/ar anox, bet chiuvas vienas idomiausiu is tos chebros…

Na ar maiso tau tas Ropke,tu galvoji,kad tau nepatinka,tai ir visiems turi nepatikti.Isore yra viena,o vidus visai kas kita.Niu ar blogas jo charakteris…Liuks…

niu gal jis ir zydras, bet siaip tai jis visai mielas vaikinas…draugiskas su visais…tikrai gero charakterio…O dar jis man panasus i manekena…is tokio ivaizdzio, ir eisenos…Šypsena Na neteiskim todel, kad jis kitoks nei visi…JUk visi mes skirtingi, bet nuo to gyvent juk tik idomiau…Mirkt

as duoju 100% Cha cha, ir nesuprantu kas mergas traukia zydriukuose ? tipo kad gali pasneketi kaip su drauge ir zinai kad jsi taves nepadarys ar kas ? paaiskinkit ? o jei reikai pasnekovo tai kodle rinktis geju jei galima su drauge pasneketi !!!
KietasKietasKietasKietasKietasKietas

kox kam skirtumas nesuprantu???Piktas

Pasakyciau savo nuomone bet keiktis - negrazu…

You are good, I’m the BEST ®

Man jo orientacija nekelia jokiu emociju, bet ish veiduko… tai atrodo, kaip suvazhinetas. Beje, kankina nuojauta, kad su VW Polo ishvazhiuos ne kas kitas, o jis Blogai

Zjb jis bachuras nors ir pyd… taigi chia yra shou kuo daugiau tokiu tuo prikolniau viskas, yra ish ko pazvenkt ish ko pasitychiot ir ka aptarinetLiežuvis. Jei jis nebutu toks jis nebutu ir i akvariuma pakliuves, jis greiciausiai ir laimes. Ka padarysi kaip ir ishlikime gaidziai deda normalius zmonesPiktas, bet cia gi viskas nuo musu priklausoAš nekaltas, balsuojam mes jei jis laimes tai tik patvirtins kad zmonems jis net ir toks patinka

Nezinau ar Robertas zydras ar nia ir man jokio skirtumo.Seip is charakterio jis atrodo fainas vaikinukas ir turbut vienintelis is akvariumo dalyviu vis dar kalba nuosirdziai Aš nekaltas

…koks skirtumas su kuo jis miega…Robertas Gerai

GAIDYS tas jusu robkeeeee,ir visi kas uz jy balsuos bus toki kaip jis Liežuvis

as esu p y deru medziotojas juos isbalso girdziu butu valia as ji pats istruakes is aqvariumo sudubasinciau nes lietuvai nereikia kazkokiu isgamu tokius tik saudyt

klausykit bishki susimastykim - negi norim,kad jis laimetu? sakot liux xarakteris? nesamone! jis jau save zvaigzde laiko, pasikeles kazkox, visus ish auxto ziuri o istikruju is to py**ruko tuscia vieta. uz save nepakovotu tox minxtimas. negi rinxim ji vien del to kad jis gaidux? geriau bet koki kita…tik ne roberta. acimenu ish pradziu kai norejo ji mest paprasciausiai gaila buvo, bet dabar… nzn… spardyt tokiuz!issigimelis Piktas Piktas Piktas

nepyk SHakira, bet man l. gaila tu 3 zmoniu, kurie gali negaut masinos vien del to, kad jie normaluz (ju nelaimei) Piktas

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

gds