Rob Dougan

Rob Dougan

siandien mano miesto kulturos centre vyko rajono sokiu, dainu etc festivalis. man buvo pamokos, bet kai pabegau nuo paskutines pamokos, pakliuvau ant TOKIO pasirodymo, kad akiu atplest negalejauGirtasGirtas
tai buvo sokis, labai plastiskas ir idomus, su mintim. o fainiausia tai buvo tas, kad sokejai soko pagal ROB D clubbed to death. tai buvo NEPAKARTOJAMATaipTaipTaip. bet visdelto sis sokis laimejo pirma vieta ir kaip laureatas,turejo pasirodyt dar karta. bet vistiek buvo nepakartojamaCha cha
!!!GeraiGirtasNiam niamŽvaigždėMyliuGėlė
as dar neatsipeikejauGirtas, tai buvo coooool!!!!!!

ponai mielieji jeui nezinojote tai jis yra pasivadines ROB D ir pirmas jo kurinys buvo pagrindine filmo MATRIX tema va ten tai unreal vadinasi jei ka Clubbed to death o sis darbas kazkiek panasus i ankstesni LabasLabasLabas

Na, klipas nelabai suzavejo, bet saitas tai is tiesu labai Gerai

man ir nerealiai patinka Gerai

saunuole kad uzvedei sia tema-tiesa sakant keista jog as lig siol vienintelis kuris ja tesiu…
is pradziu buvo filmas…soundtrackas…po to dar keletas gabalu…po to ir vaizdo klipai…po to suprantu kad tai tapo dalele manes… buvo man toks metas kad tik jo muzika atspindedavo manyje susidariusia nuotaika… klausydavau clubbed to death 10-20 kartu is eiles… manot as idiotas??
ir jus kada nors tai suprasit… as tikiuos kad… like a sentence of death…FURIUOS angels will bring you back…

p.s. http://www.robdougan.com UNREAL!!!

AS NEBEGALIU TYLETI!!! mane suzavejo pirmas isgirstas jo kurinysŠirdis, vaizdo klipasGerai, po antro(furious angels) nusprendziau apsilankyti jo saite… ir tikrai nebegaliu tyletiTaipTaipTaip, uzeikit ir jus http://www.robdougan.com/

kas nors pasakys "tai kam kuri temaPiktas" bet as manau, cia kas nors ir atsiliepimu apie si atlikeja brukstels…Drovus

Nekaltas

n u ' t u ' t u r i n i n g a i ' t š i a . . . Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltasgal ką į temą?

furious angel BlogaiI'm not driving anymore GeraiNothing at all Gerai Geraikiti neistrigo.. Kietasna ka galiu pasakyt..idomus sexualus balsas,nebloga isvaizda,prastoka muzika,geri zodziai.. Mirkt

Gerai

Šypsena

turiu tik 1 daina, nothing at all, tai suzavejo isties. galvoju reik visa albuma is kur nors iskast Šypsena manau nenusivilciau, nors, kaip minejau, tesu girdejes 1 daina Šypsena

Smagu tai jog atlikejas jei neklistu is tolimosios australijos

Taip mane jo muzika ziauriai ikvepia. nzn, nemoku paaiskint, atrodo kazka giliai giliai viduj pakeicia. kaip sake mano filosofijos destytoja, muzika yra fenomenas, nes ji vienintele atspindi zmogaus esme. tai tada Rob D muzika yra fenomenu fenomenas Gerai

O man Clubbed To Death l. patinka ypač klepo partija