Rinkos tyrimas. Pinti is vyteliu daiktai, baldai, dekoracijos.

Rinkos tyrimas. Pinti is vyteliu daiktai, baldai, dekoracijos.

Ka jus manote apie baldus, daiktus, krepsius ir t.t. pintus is vyteliu. Atsakydami vadovaukites pateiktais klausimais: 1. Kuom jie man patinka-neatinka. 2. Gal nesate apskritai mate sukurto norimo produkto is vyteliu. 3. Ar jum priimtina kaina. 4. Ar sutiktumete pirkti kad ir issimoketinai brangias dekoracijas ar baldus pintus is vyteliu. Kadangi tai mano pirmas internetinis tyrimas, buciau labai dekingas jei dalyvautumete ir issakytumete savo pastabas. ACIU Šypsena

nesu pries liaudies kuryba bet man negrazu maciau tokiu daiktu nepirkciau nes niekur netiktu (siaip nereikia ju degint-kas nori tegu perka)

gerai dega…va pamenu piktas mano kaimynas nusipirko pinta sofke ir mafa vaizdavo, tai bl…ilgai nebevazidavo…supleskojo jo ta siaudine ar kokia ten sofke…

  1. Kuom jie man patinka-neatinka. - kieti, girgzda, greitai devisi. isvada - nepatinka 2. Gal nesate apskritai mate sukurto norimo produkto is vyteliu. - esu pakankamai 3. Ar jum priimtina kaina. - taip 4. Ar sutiktumete pirkti kad ir issimoketinai brangias dekoracijas ar baldus pintus is vyteliu. - ne

idomu kaip vokietijoje, lenkijoje ir kitose uzsienio salyse ziuri i ranku darbo kurinius?

  1. Patinka, nes is naturaliu medziagu. Nepatinka gal senesni, ar padaryti prastai, kurie labai girgzda 2. Esu mates panasiu 3. Tiesa sakant, nezinau, kiek kainuoja, bet jei butu zmoniska kaina, negaileciau 4. Kazin. Populiariausia, ko gero - lauko baldai, valgomojo baldai, ivairus staliukai, kedes Lietuvoj gal ir nelabai vertinama, bet uzsienyje manau butu paklausu

Svedijoj labai populiaru, nes is naturaliu medziagu. Paprastai pigus variantai is Indijos ir pan saliu gabenami. Sviesaus medzio didele paklausa turi. Tik gal ne sofos, bet foteliai, dezes, vazonai, papuosimai apie veidrodzius. Cia keletas pvz.

Suomijoje labai vertina visoki ranku darba, kad ir atvirutes ranka piestos yra ziauriai brangios, ir visi kitokie rankdarbiai turi kainas, aisku as lietuvis niekad gyvenime uz tokias kainas tokiu bispridelu nepirktau Šypsena

1.Patinka nes kazkaip padeda sukurt jaukuma. Nepatinka, nes itariu, kad nelabai patvarus. 2.Esu macius Šypsena tik niekaip neprissiruosiu nusipirkt 3.Nesidomejau siaip. 4.Ne, nemanau, kad tai yra daktas, kuri verta imti issimoketinai.

baldams sakau ne,nes primena palangos nuomojamu bobuciu smirdancius kanmbarelius Laimingaso daiktai grazu…

  1. Nelabai patinka (tai ka tenka matyti). Esu isigijusi tik keleta praktisku daiktu (pvz., pinta krepsi) Kaip dekoracijos ar baldai - tai ne mano skonio daiktai. Nors ruosiuosi isigyti pintus baldus terasai. Bet kolkas nemaciau tokiu kurie patiktu. Parduodami per daug masyvus, per daug grubus, arba labai neskoningi. 2. Nesu maciusi to kas priverstu aikcioti ir pulti pirkti Šypsena3. Kainos - priimtinos 4. Brangiu daiktu/baldu/dekoraciju tikrai nepirkciau, nes netureciau kur ju deti. Nors uz elegantiskus kokybiskus baldelius (is 1 punkto) gal sumokeciau ir daugiau nei vid. kaina Laimingas

man patinka viskas - ir krepšiai (siūlams laikyt ar iškyloms maistą krautis), ir baldai, ir žaliuzės ir t.t. Mirkttik teko skaityt, kad jie į save traukia neigiamas energijus ir kitus blogius, todėl vertėtų juos keisti kas ~5m., mat paskui jie patys ima skleistį tą sutrauktą blogį. o pagal jų kainą, keisti, kas 5 metai tikrai labai greit. nors kaina, žiūrint, kad tai natūralus daiktas, tai pusėtina…