rimts vyrs


rimts vyrs

dr002 Kvankt? Vau! iki kiek reikia moderatoriui nusirist, kad tokiom nesamonem uzsiiminet ???

moderatoriai>saugokites sito dalyvio,nesikeikite(as netoleruoju keiksmu,kam nepasitaiko)bet sitas yra etatinis rasytojas…images.bite.lt/banga/files/club/201209/50508e730456b.png

Cha cha

etatinis Juokiasi Juokiasi Juokiasi pamirsai kad tu mazvaiki uz nieka mane uzbaninai ir paskui stumi dar, klounas tai nu nx Juokiasi

tas dr002 tai toks keistas labai, didziuojasi tom savo modertoriaus teisem kaip koks mazas vaikas nauju kompiuteriniu zaidimu, tokio amziaus vyrai stengiasi pirmoj vietoj kuo daugiau uzdirbti, o sitas banus delioja uz nieka ir vaidina didziausia bangos direktoriu Cha cha bet teisingai sakoma, kad nepilnaverciai zmones stengiasi savo nepilnavertiskuma paslepti visais budais ir tam tikroj aplinkoj randa budu pakelti savo verte. jis jau pasidare kaip porsas - realiai negali parodyti savo sugebejimu tai bando virtualiai Cha cha

biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/643548.541.1-=%28103890302 2ta beda A.B. kartojasi jau eile metu ir nesuprantu kodel bite nesieme veiksmu pries dr002 ir ubagss, tikiuosi nauji seimininkai i sita beda pazvelgs kritiskiau… Šypsena

mariau1983, kaip pavadintum zmogu, kuris sedi virtualybeje istisai, niekas jo nera mates, ateina i motoristu tema ant AB ir… visi imanomi ir neimanomi postai tik varymas ant Moteris. Ne bet kokiu, o tu, kurios ten dalyvauja ir yra tikros nares. ne tai, kad varymas, net nezinau kaip issireikst- nebrandylos demesio rodymas nesvankybemis, uzgauliojimais, izeidinejimais ir pan… net nepaisant jokiu ispejimu, kuriu buvo keletas pries imantis veiksmu… Tad, kaip toki Vyras pavadintum, m? Nekaltas Tau asmeniskai ‘parnest’ cia tavasias dalyvacijas ir idet tiek cia, tiek toj ‘nauji seimininkai’ temoje? Uffftas pats galioja ir visiems kitiems virtualybej pasiklydusiems, bet arsiai bedauzanties klavas troliams…

gera pliucha mariukas prasileido Juokiasi…kas cia dabar pasidare tiems troliams,tikisi kad nauji seimininkai jais patikes ir gaus erdves sudams malti ir jaustis nebaudziamais?..va Špyga man AB ne vien forumas,per 10metu sutikau daug geru zmoniu,radau draugu…nelabai leisiu,kad kazkokie Kvankt?virtualybes valkatos sugriautu ,tai ka dalyviai sukure per desimtmeti Špygava keleta dienu siek tiek teko bendrauti su turbut naujais seimininkais,kol kas man patinka ju poziuris ,aisku nereiketu ten jiems labai reaguoti ir klausti uz ka tam banas ar anam…bet manau per keleta savaiciu perpras foruma ir nebesigilins i delfio komentatoriu skerdimo subtilybes

as a.b narys buvau nuo 2002, tiksliau tada atradau foruma, dalyvauti sekdavosi neblogai, i visus dominancius klausimus budavo atsakyta, kol sparnu neisskleide porsas, o paskui ir jus. siaip man tas pats, darykit jus tam forume ka norit, tik kartais butu neblogai uzsukti pabendrauti, kai laiko yra, bet buti seriamu bibiais niekada nesileidau ir nesileisiu Labastipo jusu, moderatoriai, bendravimo kultura visada atitinka jusu paciu nustatytas normas forumo dalyviams? Šypsena galit neatsakyti Cha cha

tai skias ant AB Moteris nevarei belenkokiais zodziais ir mes isigalvojam,o banas tau uz nieka?..dar vienas Lukiskiu nekaltasis kalinys? Pavargęs Juokiasi

tai kad tos AB mergos panaudotos ir niekam nereikalingos sliures todel ir sedi pastoviai prie kompo su asilais bendraudamos, cele isvis padebesiais skrajoja, isivaizduoja kokia ji axujiena nors stipriai tuo abejoju, geriausiu atveju vienai nakciai, o natalija tupa tupa merga, numeta pastoviai kazka ne i tema ir turekit, kad protingai pakalbetu dar nebuvau mates, pries tokia kuda ir ilga malalietka net bibis nesistotu, tinkama ji butu tik obels sakoms paremti kaime Cha cha o jus, kaip lochai ir p!zdalyzai sekat kiekviena ju zingsni ir reaguojat i kiekviena tu ju aiktelejima, sitaip normalus vyrai nesielgia ir pries 10 metu tokiu nesamoniu forume nebudavo. bana uzdejo, nes AB mergas izeidziau, tu rimtai toks ■■■■■■ dr002 ar tik tokiu apsimeti? jei tarkim mane kas izeistu tai ir tu jam bana detum? Juokiasi

nu va Cha cha supratims klaviaturininko virtualaus Apkabinimas o bet taciau, kokie piktumai, kokia neteisybe, kokie savavaliski mordaratoriai Cha cha Cha cha Gerai

manau komentuot nieko ir nebereikia…viska pakomentavo delfio komentaru skyrelio etatinis piktasis komentatorius Juokiasi Gerai

dr002 man labiausiai ir primena tuos piktuosius delfio komentatorius, ypatingai tuos, kurie rekia, kad algos mazos, darbdaviai blogi, bet nededancius jokiu pastangu savo geresniam gyvenimui padaryti, kaip sakydavo musu seneliai “juokiasi puodas, kad katilas juodas”… Cha cha savo nevykelio sindromo nesugebantis isgyvendinti zmogus labai noretu, kad ir kiti tokie butu, bet deja dauguma tavo amziaus vyru jau gerokai toliau pazenge nei kad A.B. susireiksmines banintojas Cha cha

Juokiasi Žliumbia Juokiasi

verslas.delfi.lt/business/per-savaite-beveik-4-tukst-maziau-reg istruotu-bedarbiu.d?id=59513681eik paverk i sita tema Šypsena

o kaip tai surista su bangos forumu Nekaltas

tai tu man sita ir paaiskink Linksmybės

mda…beviltiska Nežinau