Rimtas klausimas vaikinams ir vyrams: ji pasako, kad negali tureti vaiku...

Rimtas klausimas vaikinams ir vyrams: ji pasako, kad negali tureti vaiku…

Isivaizduokit tokia situacija: draugaujate su mergina ir galbut jau yra siokiu tokiu pamastymu apie vestuves. Ir ji pasako, kad negali tureti vaiku…Kokia jusu reakcija? Galbut toks dalykas iskart nutrauktu visas mintis apie vestuves? O gal net ir paspartintu issiskyrima? Ar labai paveiktu jus toks merginos prisipazinimas?

Paveiktu, bet nelabai (priverstu suabejoti jos atvirumu, nes kur jis buvo anksciau?), ir ne del to, kad negali, del to, kad nepasikalbejo apie tai anksciau, o derejo, juk zmogus iki to laiko jau turi but vienas kita pazines kiek imanoma arciau. Taciau tai nieko nepakeistu, ilgalaikiai ispuoseleti rysiai, santykiai ir jausmai netraukomi taip greit, tuo labiau, kai jau esi ant savo seimos slenkscio, be to negalima atstumti sitaip ir zmogaus, pasmerkti jo, juk dazniausiai tai ne del jo kaltes. Sveikata nera dar kontroliuojama 100%. O isivaikinti galimybe islieka. Tiesiog meile turetu visa tai uzglaistyti, o ne santykiu traukymas, del to, ko nesuteike motina gamta.

Tas faktas tikrai nieko nepakeistų. Nebent būtų sužinota iškart prieš jungtuves.Apakęs Ką aš žinau? Man smagiau ir pats pasisakau, kai tarp Vyras ir Moteris paslapčių nėra.

draugyste gal testusi
mintys apie vestuves dingtu

[quote]
Rytas_aušta rašė:

Paveiktu, bet nelabai (priverstu suabejoti jos atvirumu, nes kur jis buvo anksciau?)

Negi pradededant draugyste reikia prisipazinti apie sirgtas ligas , apie turimas ligas(ishskyrus aihku venerines ar mirtinai uzkreciamas) ir t.t. niekad neaishku po kiek laiko ishsirutuliuos vaiku ir vestuviu klausimas.

Manau kad labai tai nepaveiktu nors truputis liudesio butu,bet ateities planu su isrinktaja nepaveiktu,as manau mes ka nors sugalvotume,o dabar tiek daug visokiu budu…

Na kalbos apie vestuves apie vaikučius. Viską o jei tau terkšt tokią žinia į tavo galvą. Meilė lieka meile. Bet tai ko laukti toliau. Kokia dar žinią.

Viskas priklauso nuo žmonių. Nežinau kaip sureguočiau jei kas taip pasakytų. Tikrai neįsivaizduoju.

labai rimtas ir savalaikis jausmų išbandymas. tikriems jausmams tai ne kliūtis.

As nekalbejau apie pradzia draugystes, pateikdamas savo nuomone, galbut turejau pateikti ir savo poziuri, kad asmeniskai man vaiku ar vestuviu klausimas aktualus, tik po nemazo laiko, arba isties atviro, nuosirdaus ir ilgo bendravimo, pasitikejimo, nenoriu as skubeti ir tiek, negalima zvelgti skubotai ir i seima, bei i vaikus. Na jeigu taip iseina, tada jau iseina, bet jeigu turi galimybe dar geriau pazinti zmogu - pazink. Pora turi kalbetis apie viska, manau tai sutvirtina, kaip ir turi spresti viska kartu. Priimti zmogu i savo gyvenima ir buti priimtam i jo, toks koks jis yra ir toks koks esi tu, tai vienas is meiles pamatu, tiesiog abi puses turi to nuosirdziai noreti. O ir kliutys tada visos iveikiamos. Tiesiog toks jau mano poziuris.

Sunku draugystes pradzioje kalbetis apie tokia rimta problema. Juk nezinai kaip del to pasisuks draugyste…Todel nemalonius ir rimtus pokalbius atidelioji…Bet anskciau ar veliau tenka tai pasakyti.

Taip ir geriausia kad pokalbis ivyktu ne jau darant sprendimus, o dar pries tai. Nes tai nera lengvas isbandymas abiems. O tolimesni sprendimai tik irodo kiek jausmai, bendravimas, artuma ir prisirisimas buvo tikri, o kiek egoistiski.

Jei jau pradedama galvoti apie vestuves, tai tokios naujienos turi buti pasakomos tuo metu, kad ir vaikinas apie tai zinotu. Nemanau, kad tai paveiktu mano nuomone, nes visa laika islieka isivaikinimo galimybe ir pan. Bet jei mergina tai sleptu, tai pasitikejimas ja susvyruotu. Sekmes.

Kiekvienam zmogui skirtingai…Jei jis tave labai myli, brangina, nemanau, kad nutrauks vestuves. Tik si zinia neturetu buti pranesta iskart pries vestuves.

Na nemanau kad paveiktu.Jei myli tai myli.O kas liecia vaikus tai dabar juk ir megintuvelyje vaikus pradeti galima.Taip kad galimybe tureti vaika,kad ir tokiu budu ,vis tiek yra.Nebent aisku fiziologija tam priesinasi.Blogiausiu atveju isivaikinti bus galima.Man asmeniskai gaila tu vaiku kurie kudikiu ir vaiku namuose savo dienas leidzia.

nu nezinau kaip galima tik draugystes pradzioj tvirtinti, kad negalesiu turet vaiku, tuo labiau is kur man simtaprocentinai ta zinoti?.. manau, kad yra be galo mazai tokiu atveju, kad mergina tvirtai zinotu ir tai ji gal but gali tureti vilti, o jeigu?.. Nekaltas tuo labiau, kad medicina dabar tikrai nemazai gali padeti.

niekaip nepaveiktu.

Na jo man tai butu smugis zemiau bambos, net nezinau kaip reagociau tokioi situacijoi, seip turet savo babina manas svajone kiekvienos poros. bet kad nevaisinga nezenau NeNeNe

Jeigu pamastymai apie vestuves butu is meiles vienas kitam, tai velniop tokius trukumus, svarbuApkabinimas butiNekaltas

As manau teisingai jeigu meile yra tai ir taip vestuves bus o jei vaiku uzsimanysi tai isivaikink ka tik gimusi pamestinuka ir bukit jiems tevas ir mama juk tokius mazuliukus palieka likimo valiai, kad net graudu MAN darosi, VISIEMS VAIKAMS REIKIA TURETI SAVO SEIMA !!!