Reyk nemoteriškos bobos

Reyk nemoteriškos bobos

Kai užknisa mani tas moteriškums,negaliuVeee Visos vyštos tokios jūsų bobos,a man žvėriuka reyk,aykit man moteriškos lyties žvėriuko jaškot Užsispyręs

ne ten pataikei. cia ne flora ir fauna Ne

orientacija ne visai tradicine

Čia čia.Aišku 99,99+% čia esančių bobų gausiai nepriot,ale tai aykit gaškot retai sutinkamo gyvio,vadinamo mana boba Piktas

Ale kad žiūrau pas tave statusas tai motersNekaltas

Ko negalėtų bobos dažniau būt gražios,o ne kažkokios skarmaluotos dažytos vyštos Veee

Tikrai ne tava reykals Labas

ziuriu asile vis dar ieskai bobos JuokiasiJuokiasi nevykelis Juokiasi tavo amziaus vyrai jau ant koju normaliai stovi ir moteras turi, o tu kazkoks debilas nieko padaryt negali Juokiasi

Kokias turi? Nekaltas
Kažkaip nei vienam jo moteros nepavydžiu Blogai
O bobom kanalo į kosmosą taip lengvai neatversi,tayvat i negaliu nieka padaryt Apsvaigęs

tu geriau apie ateiti pamastyk vietoj to, kad pastoviai gyvunu inete ieskot ir malaletkas savo tupais bajeriai linksmint

Nematau ateities su tokiom kaip tu VeeeBlogai
Malalietkos bent jau gražios ir mielos kartais būnKatėApkabinimas

Flirtas

as su tavim? JuokiasiJuokiasiJuokiasi i nevykelius net neziuriu Juokiasi nx man bomzas geriantis prie upes krumuose JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Moteriškos lyties žveriuko man reyk,i 17+ Piktas

Tu gal sava snukiuką parodyk,o nuostabioji Nekaltas
O pri upės gerai.Gamta,žmonės, katruos pac pasirenki,o ne belenkokia,dažnai šlykšti,barų publika Veee

a kam man snukuti rodyt(nors kazkada jau buvau idejus)?as zveriuku neieskau, sekmingai turiu antraja puse Cha cha pe.es.kodel iskart barai?kai kurie zmones savo gyvenamuosius plotus turi ir su teveliai ju nesidalina, o gamta randa kaimo turizmuose, o ne prie dvokianciu miesto upiu Mirkt

Arba nemačiau tava snukia,arba neacimenu Nekaltas
Pakartok,parodik visiem koki fain esi Flirtas
O su tėveliais nesidalinantys žmogai tūr daugiau buities darbų atlikinėt Valio

saves tau tikrai neafisuosiu, o del butites darbu… jei nevykelis, tai visur matyt

ji urode sto pracentna,kam jai sviesti saveCha cha