Reteso komentaras....


Reteso komentaras…

Kadangi kreipiausi i modera del izeidziancio komentaro,… rysium su tuo, Retesas nusprende atsikratyti atsakomybes ir savo komentara istrine. Taciau, kadangi numaciau tokia jo veiksmu eiga, todel prasyciau moderu atsizvelgti i jo maniera vesti diskusija ir imtis kokiu-tai priemoniu. P.S. O tau, Retesai, toks tavo poelgis garbes nedaro Blogai. Jei tu manai, kad istrines savo posto atsikratysi atsakomybes- tykiuosi, kad taip nebus ir moderai reaguos atitinkamai… kopija, kaip irodyma peteikiu.

Kur tu ten matei įžeidimą? Aiškiai išryškinau “siūlau”, o tau kaip imperialistinių pažiūrų, tai neaišku? Apie kokia dar atsakomybę šneki? Baik paranojint vieną kart ir kurtis priešus. Beje padirbti print screen nėra sunku. Nori tau bet ką sufalsifikuosiu neva tu parašei? Cha cha

Retesai, nera noro su tavim vesti diskusijos ir komentuoti tavo beprasmiu kaltinimu. Tik noreciau pazymeti, kad tavo veiksmas automatiskai reiskia ta, kad pripazisti savo kalte. Taskas. Daugiau jokiu komentaru. P.S. O jei tavo atzvilgiu ir nebus imtasi kokiu nors priemoniu, tai galu gale, yra zmoniu, maciusiu tavo komentara ir ju akyse tu, tikriausia, pasirodysi ne is pacios geriausios puses… ir tai ne tiek dingusio komentaro turiny esme, kiek paciame tavo veiksme . Daugiau i jokius asmeniskumus as su tavimi nesileisiu.

Aš jokios kaltės nepripažįstu, nes jos paprasčiausiai nėra. Pripažįstu tik tiek, kad ta screenas nesufalsifikuotas ir viskas. P.S. Kai kurie asmenys Gruzijos-Rusijos temoje siūlė vykdyti gruzinų tautos genocidą ir ką? Ramiai sau toliau rašinėja. Ir nedera viešame forume aiškintis santykių.

Tai retesas vietinis klounas, nezinojai?

ko cia skeltanagiai veja keliat? lietuva padare ruskius kasyje,dovanodami pergale gruzijai Gerai Cha cha

GTD8V> kalbek uz save. Asmeniskai as dovanoju kambodzos vaikam ta pergale Šypsena .

kokios cia problemos nesupratau?, tikrai turetumet ta ru susikist i subine. tik ten jai ir vieta, kaip valstybei

Kaligula> gal nepastebejai bet mes jau ten seniai sedime ir puname musu ‘valdovu’ deka … bent jau nuo kai kuriu cia tikrai dvokia kaip nuo ****u Juokiasi

tai as musu premjerais irgi nesididziuoju, bet jie bent jau ne kraugeriai.

Tūsas

Mirkt Tūsas

Blogai Gerai

Šypsena