resident evil 4


resident evil 4

resident evil 4 ant PC, bet galiu pasakyt kad arba kazkas siaip su emuliatorum perdare, arba ubisoftas pasisiukslino perkeldamas ant pc, nes geimas totalus sh, na bent jau toks pirmasis ispudis… valdymas irgi kaip konsoles, net mausu naudotis negali… tai vat norti pazaisti RE4 ? zaiskit ant PS2 arba GamCube. Negadinkit sau nuotaikos Šypsena

Mano nuomonė visiškai skiriasi nuo tavosios Cha cha

va kas buna kai zaidimo kurejui neaktualus pc turetojai Cha cha

nzn, man pradzioj nieko idomaus nepasirode… gal todel kad valdymas visiskas sh… gal pas tave gamepadas?

Tai juk sake, kad be gamepad`o geriau nemegint, nes sss…

losiu sau gamepadu. zaidimas Gerai

na ka ash zinau, man tik taikytis nelabai, o sejp valdyma pasidares ant rodykliu ir x,c,v,b ir space Šypsena visai normalei, nors galetu but geriau, grafika visiskai pox, o pats zaidimas kuo toliau tuo labiau uzvezha…atsitraukt sunku Šypsena Valio krc RE vezha :]]

mmm paleidžiu game ant pc, matosi health ir šoviniai, o aplink juodas viskas. čia matomai dėl to kad shader 2 reikalauna, apie kuriuos mano senutei videškei tik pasvajot?

Aha. Gamepad’as. Jis prie re4 turėtų būt prie sys requirements prirašytas Cha chaFantaztas, kokia vga?

kodel jus visi giriat resident evil serija pamate shita zhaidima? juk jis yra NEtipinis resident evil geimas. jis labiau action, ir zombiai nera zombiai. Cha chadel porto. PS2 versija RE4 yra zhymiai prastesne negu GC. kodel? paprasta. PS2 yra silpniausia ish visu konsoliu rato (GC, xbox ). Šypsena dar del tam tikru techniniu sprendimu ant PS2 tikrai sunku sukurti gerai atrodanti geima. be to, manau kad ir patys “porteriai” ne daug ten teprikisho nagus… pakure koki emuliatoriuka, ar kazhka panashaus ir viskas. geimas sukasi, vadinasi galima ji leisti i parduotuves.

titanium 4200 draiveriai naujausi

Turesiu po 2 dienu is Linkomanijos Liežuvis Tiesiog pas mane greitis tik 256 kbps

Meshqis: na tai Lm.net rasinejau ten biski, man pvz 1ma dalis, kai dar tokiu zaidimu isvis nebuvo, ant savo senuko ps losdawom naktim su broliu, ten tai pats nerealiausias buvo…2tra irgi gera, trecia losiau, kazkaip neuzkabino perdaug bet perejau Šypsena o sitas tai nzn, nu grafonas levokas, valdymas irgi, bet pripratau ir kazkaip jau nekreipiu demesio, tiesiog mane uzkabliavo zaidimas, pasitaiko tokie, kad palosi ir nesinori nusest nuo pc…na palyginimus maciua kaip atrodo consoliu apvietimas, zymej geresnis…bet mano atveju grafika sitam zaidime paskutinej vietoj Šypsenavat ko as pasigestu ish pirmosuju sios serijos zaidimu, kad ten smagei atitaikydawo kameras ir muzikele laiku paleisdavo Cha cha o del actiono tai pritariu, ce jau ir monstrai neaiskus, ir prekeivis kazkoks klonuotas visam kaime Cha cha ginklu pasirinkimas didziulis. visai noreciau iskurnors issitraukt dabar ps ir koki pirma re palost Cha cha

Meshqis > bet PS2 versija turi vos ne dvigubai daugiau žaidimo nei GC. O žaidimastikrai geras Mirkt

seduction, zhaidimu turi ~3valandom daugiau. yra ados reportas idetas. ginklu nauju ir kosltiumu daugiau. shtai ir viskas. games.lt seniai seniai buvo tema, ir buvo joje ginchyjimasi kuri versija geresne. PS2 ar GC. buvo idetas linkas, kur tose pachiose vietose nufotkinta skirtingu konsoliu vaizdai (gaila to linko dabar neatidaro- buchiau imetes). GC versija visa galva aukschiau. zhaidimas nuostabus, bet zhinant fakta kad jis yra toks pat su geresne grafika… tai aishku noresis ta geruma pamatyti Mirkt

Yra programele kuri pades jum zaist su mouse’u down.modchina.com/USER/fiNAL/MouseAim11.zip siek tiek reiks pasikankint kol norima jautruma nusiderinsi bet geriau jau nei su keyboardu taikytis… Šypsena

ye ye sian praejau ,bleen geras Valio uztrukau 15h su biskiu Šypsenakas labai patiko tai vietomis buwo toks kaip video bet reikejo kombinacijas suspaust Šypsena primine farenheita Valio