Renkam AutoBanginio auto 2005?

Renkam AutoBanginio auto 2005?

Kaip zinia siuo metu vyksta konkursas metu auto2005, tai gal ir mes issirenkam autobanginio auto 2005? ka manote apie tai? Esme butu ta, kad siulote koks automobilis galetu buti pats jau paciausias, na turiu omenyje ne konkrecia auto, bet apskritai ta modeli! pvz BMW 3 ar AUDI 80 ir etc. aisku dar nurodikite keliu metu modelis, varikli ir visu svarbiausia PRIEZASTIs kodel ji skirtumete kaip geriausia auto tinkancia autobanginiui Šypsena aisku kiekvienam savo geriausia, bet gal itikinsit ir kaimyna tokia isigyti Šypsena Tai va jei susilauks demesio, rezultatus pasizadu apibenrinti Laimingas beto gal siulikim realias auto, ta prame ne is supercars.net Cha cha

belekas uz 2000-3000EU.

ir Fiat seicento?

Citroen Xantia Activa Break 1.9td ~96m. Už tai, kad: “kitoks” dizainas geras variklis daaaug vietos tiek prieky, tiek gale, tiek bagažinėj važiavimo malonumas aukščiausio lygio prieinama kaina išlaikymas dabar jau nebrangus (nemažai servisų net Panevėžyje) nevagia ekonomiška užtenka privalumų net baziniame modelyje

Audi 100 (tautos automobilis) už tai kad myli jį tauta, čia kalbu apie silkes, įleistarankes. Siūlau temą užrakint, nes mano pasiūlytas variantas pats geriausias ir nebėra ką bediskutuoti. Mirkt

gerai ten penktadieni pasičiūdinot… jau trečiadienis kaip nekaip… gal sustokite ežiai. kiek gi gert galima?

man patikusios: Saab’as, Seat’as, Shkoda, Tojota Prius’as (del mazhu sanaudu), Legasis, Astra ŠypsenaP.S. focuso dyzelis patiko su 136ag ish 2.0 Taip o didziausia ispudy paliko sabas su 1.9 dyzeliu ir 150ag Apakęs Girtas

Juokiasi Juokiasi JuokiasiO jei jau privatus seklys pasiūlė silkutę, tai aš negaliu susilaikyti II golfuko nepasiūlęs Cha cha

Miela(-s) kolega, jūsų negalavimas vadinamas deforsuota lytinės autodiferencijacijos eiga, pasireiškiančia ilgesne savo lyties suvokimo trukme (paprastai individas šiuo klausimu susivokia 3-5-aisiais savo gyvenimo metais) bei polinkiu į transseksualumą. Tai neturi nieko bendra su Metų automobilio rinkimais, todėl prašau šioje temoje daugiau nesireikšti. P.S. Aš žinau, kur dabar man reikia eiti, todėl su siuntimais prašau nesivarginti. Cha cha

del focuso - nepainioji su 2.0 benzu? nes kiek zinau benzas turi 136 AG, o dyzeliukui ir kaip tokiai tackai truputi per daug atrodo Šypsena

Uz golf II, pigus ir geras Šypsena

siulau atsiminti visos tautos taip megstama maskatuokli, arba zega… Šypsenajuk visi nuo ju pradejom… Cha cha

Mazda 6 Cha cha Girtas

21063 !!!

Nei pi9gus nei geras, ir aplamai, cia apie automobilius snekama Cha cha

viskas narmaliai.

tai kad dyzelis 2l turi 150-160ag Mirkt

pries kur nors iseidamas pasakykite prasau kodel ne sierra… as jau buwau beveik apsisprendes del sierros o dabar chantija - naujas galvos skausmas…

As ir uz ileistaranke, nes pats tokia turiu Šypsena