Renault Twingo SPORT

saunuolis Gerai daug kartu paminejai zodi skaudu

kkk, geriau tau būtų atidavę, tai bent eksplotuotum sau sveikas, aniaa ? Drovus

as ir savaja patenkintas, o dar kai artimiasiu metu bus iskeista i naujesne Apkabinimas, bet jei kas duotu paimciau Drovus

as pasiziuriu senaji sezona dabar, nes ant naujo retai pataikau Geraikur buna masinu bandymai net neidomu, nebent koki EVO ar WRX ar kazka panasaus GirtasLaida buvo kai nedave kazkokie gamintojai cerepo, nuvare i salona apsimete pirkeju Geraible veza ju mastymas Girtas

Nesuprantu kokio rimtumo jus toj laidoj ieskot, bene pirksit koki aston’a ar landrover’i, kad taip skaudziai reaguojant i jezzos samojus Cha cha

As juokio rimtumo neieskau laidoje. Bet jus paimkit koki 3 arba 4 sezona ir paziurekit viena is situ. Nu visai pigus bajeriai pasidare. Kur bando masinas ir pasakoja tai kaip visada labai aukstas lygis ir saunu ziuret. Bet kur pradeda i pievas kazka daryt ir dar matosi kad surezisuota nu sorry as kritikuosiu Šypsena ne todel, kad man svarbu parekt, o siaip nepatinka ir pasakau Šypsena o siaip anglu TV sou aukstos klases Šypsena

pykstat kad x5 ir q7 suvare? Cha cha Cha cha

bet teisingai parase. Kam reikia q7 su W12? Cha cha

Kas cia ginas, kas uz TG, vistiek visi ziuri Šypsena Ir as neslepsiu pasiziuriu, ir man idomu, geras laiko praleidimas Gerai Beje siam sezones jau gal per daug ryskiai rezisura matos, bet vistiek as ji ziuresiu, liksma laida, pasijuoki, ko daugiau noret? vistiek pries perkant masina i TG nekreipsit demesio, paziuresit bendram vaizdui susidaryt gal koki %th gear, paskui edmunds bandymus ir tt…

gera laida, gera, is ju bent nezinai ko tiketis Šypsenapagal kaikuriu nuomone virs 300mln zmoniu idijotai nes ziuri sita laida? Cha cha

Man asmeniskai tai puiki laida, jei nenori kazkokios expertu nuomones o tiesiog isgirsti ka kiekvienas is skirtingu laidos vedeju mano apie tam tikra auto, kaip pvz clarksonas net bandydamas sitoje laidoje pats pasako kad yra Range Rover uzkietejas fanas. Tai tiesiog puiki pramogine laida visiem vyram kur tiesiog pries darbo savaite pasiemi alaus ir ziuri su sypsena veide, jauciu panasiai moterys sedi su baltojo katino svetaine Cha cha

O ko top gearas blogai? Entertainment laida cia, nori info ziurek Fifth gear ar kokia nors panasia. Taip Klarksonas nevairavo, taip Roso kempo bagazinei nebuvo,bet taigi cia bajeris. Jei istikruju butu vairaves ar zmogu bagazinei uzdares tai jau patiktu ta laida? Cha chaTai vat butent, kad visus tuos sausus faktus apie masinas ir taip galima susirast internete, o cia super humoras/sokia tokia informacija viename. Man Gerai

Kaip show jie gera padaro, turi savo poziuri ir tas ner blogai. reik moket ziuret nerimtai tokias laidas. show laida ir tiek. smagu kad neišsisėmė dar jie. nors kartais jau lėkšti bajeriai pareina. gal kas linka turi sito ?