remove hdd?

start run devmgmt.msc Disk Drivers isskleidi - pasirenki savo hdd Policies cia pabandyki pasiziureti, po maziausio pakeitimo - reikia perkrauti kompa tik sata II leidzia greitai istraukti irengini, sata I to neleidzia

Nugi Tomukai, taigi ant taskbaro desini peles mygtuka -> Properties -> Taskbar korteleje pacioj apacioj spaudi Customize, paskui susirandi ta ikona sarase ir pasirenki always hide. Tada OK, OK ir valio. Zinoma, taip visiskai nepanaikinsi, nu bet bent jau paslepsi. Is paveiksliuko matau, kad ne pas Kristina, ane? Cha cha

Cougar >>> perzvelg aukstesnius Postus, nes as tai jau rasiau Cha cha

Fire_fox, o man nesvarbu, kad tu jau rašei. Man buvo svarbu pažįstamą žmogų užkalbint Liežuvis O šiaip tai jaučiu, kad prašoko pro akis tavo postas. P.S. Ne visą instrukciją parašei. O kur OK, OK? Taip, kad mano tikslesnė buvo Liežuvis

cougar >>> O jis tipo nesupras, kad reikes Ok, Ok paspaust Cha cha

uff windoze paturbinta - as su tokiom ikonelem atjungineju USB key, arba foto kamera [; o chia hdd Cha chasmagu [; atsibodo smagiai sedeti windozej, spustelk tegul diskonektina hdd, o jei dar systeminis vapshe Cha cha

muziqaz >>> sisteminio taip neatjungsi! pabandyk is flashiko atsidaryt koki doka ir po to (neuzdares doko) ji (flashika) “safely remoovinti”… pasius toli toli…