remontavau

pavarinėjau vakar savo avensių redlainais po žmonos važinėjimo. suodžių kalnas iš paskos, bet kaip atsigavo Gerai

nuo kada eoltas dalimis prekiauja ?

čia kaip ne mašina, tai tai ne mašinai turėjo Cha cha

uz kitaica tiek susimoket, cia nekilnojamu maganatu reyk but

MAN filteris 83lt Kietasinsaid.lt/prekiu_katalogas/1116490/oro-filtrai/1116502 /oro- filtras-bmw–land-roverps.pas e60 irgi tokios formos ps.siaip kiek kazin reikia nekeisti metu filtro,kad jis toks pataptu…paziurejau pries menesi i savo,po 40kkm …bliamba,ismesk ta kandona,idek nauja ir supakuok i deze…nieks nesupras kokiam kaime,kad naudotas Cha cha

nu as nzn, pats dar nekeitęs buvau, iki manęs kiek - velnias žino. Realiai tai pavasarį buvau jį išsiėmęs, atrodė kurkas geriau, į sieną nudaužiau ir toliau į kelią, tai grubiai per kokias 8k iš pilko pasidarė juodas Cha cha

siaip keista,kad kainavo ufi brangiau uz beveik visus kitussavasauto.lt/shop/Product/Index/15268/0/100005/100260/0/0

po 10k km, iš kurių apie 5k Vilniuje, maniškis irgi taip atrodo iš e46. Tikriausiai dėl to, kad kamščiuose nemažai stovėta, užterštumas oro didelis.

qrwa…nuveziau vari priduot 20kg,per pora metu kiek prisikaupe fazendoje…islindo geras,sakau perkat…neeeee…neperku jokio vario,oiiii…laidai dar…neeee…nu pze,sakau ne mentas gi esu,ko cia baidaisi?..pze.penktadieni dar kaimyno statibioro paklausiau,kur perka,pats pridave pries pora dienu…tai nu nx,ku man dabar daryt,kaimyno prasyt,kad priduotu? Nežinau Cha cha

po kiek varis? turiu kokį 30kg, reikia pasipiningaut Šypsena

tai dr kiba nezinai kad nuklone emp yra Apakęs

ogiz>zinau…pasirodo nx ji ismest reikia,deginto vario nesuperka,Murzuruonis uzdraude Ufffveik 300lt atguls i palepe,gal kada nors supirks kas nors Cha cha

čia tu rimtai?

BD>jo…gi tik ka buvau… TaipEMP

tada nebeturiu kokių 5kg Cha cha

reik bled i kokia rugsti gal sumest,tipo bus kaip nedegintas Valio Juokiasi

nu turiu rdv vieną pažystamą, kuris supirkinėja, reikės paklaust patarimo Cha cha

ir paskui man i PM Cha cha

toj teritorijoj yra dar ten tu supirktuviu ar ten ir pasiunte nafig tave Šypsena o siaip imi ekspress kontakta ir tu pirkupciku ne viena surasi Cha cha

tai ne vieną, bet kaina iškart mažesnė Šypsena