remontas

remontas

zodziu yra taip, kai pries tris metus parsivariau masina i bagazines spynele raktelis nelindo, ir a sjo nlb naudojau, kadangi visgi centrinis veikia Šypsena dbr prireike, kad ta spyna butu veikianti, zodizu kur pigiai vilniuj remontuoja? ten gali but kad reiks antros kad is dvieju perrinktu viena, bet zodziu, kur pigiai vilniuj galima rast koki meistreli?

kokia masina

Pas mane išvis tik su signulke(centriniu) mašina atrakint teina Cha cha Raktelis tik užvedimui ir bardačiokui tetinka, durelių ir bagažinės nerakina

Edgariukass> vln siaures miesteli prie norfos dyrba toks vilius auksines rankas turi ant spyneliu Gerai

tai jei tautovezis,tos spyneles nebrangiai kainuoja

b5, bet tai kas is to kad nebrangiai, turiu as kita spyna, bet pirma ji be rakto, o kad ir butu su raktu *velniop*e man reikalingas dar vienas raktas? turi but tas pats

fantastisch> o gal konkretesnius duomenis turi? tel numeri ar adresa tikslu?

atsimenu man buvo ciudu su tuo centriniu, nuluzo bagazines dangcio laidai, o pagal laika jau turiu isvazinet i vilniu, daiktus detis reikia vietos nera tik bagazineje, tai su wd40 zaidziau prigirdziau visa spynele to skyscio ir po rakinejimu rakto traukinejimo po truputi atkuto spynele ot tai laimes pilnos kelnes buvo Cha cha Cha cha

is dvieju spynu galima padaryti,kad tiktu senas raktas,aisku ziurint kas nuejo ten.Ta betkokiam servisiuke normalesniam gali padaryti

kazkur skambijau uzsireke 100lt, marijampolej uz 30 padaro tai galvoju yra ir cia tokiom kainom ar ne?