Rekomenduokite prasau sampuna nuo plauku slinkimo

na kam tu taipLabas

i tam tikros specializacijos klausimus visuomet atsakoma vienareiksmiskai…

o tu tai jautiesi kazkoks visazinis, aneLiežuvis

koks koks? uj, as jauciuosi egzu.spertas Cha cha

Sveiki, gal kas galit man paaiskinti kuo skiriasi plauku kapsules,losjonas,balzamas kas geriausiai tinka pries plauku slinkima.

plaukai slenka? tai gal kreipkis i gydytoja.

kuo skiriasi juoda duona nuo spalvotos duonos? Labas

kazkada fitoval padėjo (šampūnas+kapsulės)reikia vartoti 3-4 mėn, kad pasijaustų efektas

PREGANE sampunas, vaistinese parduodamas, kazkur 20lt.Man padejoGerai

Plaukai ima slinkti ne nuo sampuno. Gal netinkamai maitiniesi? Gal darbo salygos kenksmingos? Gal vartoji kokius nors vaistus? O gal tiesiog per grubiai sukuojiesi? Jei imanoma, reiktu surasti ir pasalinti priezasti.

FITOVAL nuo slinkimo - vienareikšmiškai Gerai

O man užpraeitais metais po abitūros egzaminų pradėjo labai plaukai slinkt. Įvairius šampūnus išbandžiau, kapsules, kaukes, papildus, buvau pas gydytoją, darė tyrimus ir nieko. Tiesa, dabar jau šiek tiek sumažėjęs slinkimas, bet iš mano storos “kasos” ne kaži kas liko…Liūdnas

o kur to Fitoval nusipirkti galima?

mazesnis svoris ant galvos liko, lengviau galvai…

vaistinej, jeigu kurioj ir nebus, tai kitoj tikrai rasi

nium nesijaudink tu taip, bus tu plauku - ne karo metas… nors pas mane ir panasi problema del ju leto augimo…

as tai dabar kapsules tas vartoju kur rasiau ir dar pridejau perfectil vitaminus, nes juk problemos daznai gludi viduje.
na, nagai tikrai pradejo augti, plaukai aisku nesustorejo, bet ant pagalves jau nelieka kuokstu.
ryt eisiu trumpai nusikirpsiu ir tada stebesiu kokie ataugines

as ir perfectil geriu , nagai tai auga neblogai bet sluoksniuojasi kaip ir anksciau , o plaukai tikrai maziau slenka po 3 men kurso

Patys geriau Vichy firmos specialiai slenkantiems plaukams. Yra ir vyrams ir moterims.

as atsiveziau is Anglu pasirodo ir lietuvoje ira vaistinese.Paskaityti: http://www.modeco.tk

as ir nesakau, kad man slenka nuo sampuno. as tik noriu ta procesa pristabdyti ir prasau rekomenduoti tam priemoniu.