Rekomendacijos del gero kirpejo(-os)

Rekomendacijos del gero kirpejo(-os)

Sveiki,
noreciau paklausti jusu nuomones:gal kas galit rekomenduoti gera kirpeja? kad ne kaip bobutes galva apkirpt moketu, o isejus is kiryklos butumert patenkintos ilga laika. kur jus kerpates?

Gera kirpeja rasti is tikruju nelengva. Jei kirpejas gerai apkirpo tavo drauges, tai dar nereiskia, kad ir tu busi patenkinta jo darbo rezultatais. Juk zmoniu plaukai yra labai skirtingi.
Manyciau, kad rekantis kirpeja reikia atkreipti demesi i keleta dalyku:

  1. Kirpejas turi buti mazdaug panasaus amziaus kaip ir tu. Tada lengviau susikalbesit, ko tu nori ir bus maziau "netiketumu".
  2. Kirpejo sukuosena turetu buti panasaus stiliaus, kokio ir tu pageidauji.
  3. Jei dar nepradejus kirpti pajunti, kad kirpejas siulo tai kas tau nepriimtina ar nelabai supranta, ko tu nori, geriau pas toki is viso nesikirpk.

Aš pati visada renkuosi savo sesę. Sako, ji kirpėja nebloga ir ne bobučiųCha cha

gerų KIRPĖJŲ nebūna. gerai ir labai gerai kerpantis ir prižiūrintis plaukus specialistas yra MEISTRAS. gerų KIRPYKLŲ, vėlgi, nebūna. geros ir labai geros plaukų priežiūra užsiimančios įstaigos vadinamos SALONAIS. kai tai suprasite, galite užduoti normalų ir realiai atsakomą klausimą- kur rasti gerą meistrą ir kurį saloną pasirinkti. tik išgirdus klausimą apie kirpyklas akyse stoja "Vizijos" ar miegamojo rajono daugiabučio pakampės landynės.

Seniau labai megau lankytis pas Roberta “Simonos” salone, bet jo ten jau seniausiai ne kvapo, dabar lankausi Traku gatveje.
Beje, vienam tas pats meistras gali pasirodyti cool!kitam - siaip sau. Tai labai individualu ir netgi sakychiau kazkiek intymu . Pasirinktas meistras turi “prilipti” visom prasmem (profesionalus konsultantas, sukavimo maniera, netgi biolaukas ir tt), kaip geras makiazhas prie feisoŠypsena

Neparasei kuriam mieste veiksmas vykstaNekaltas Esu savo kirpeja rekomendavus kelioms savo draugems, tai nuo to laiko jos niekur kitur nesikerpa tik pas jaCha cha Taciau pas ja kirptis yra gana brangu (dirba Vilniuje “Rutos studijoje”), kirpimu kainos prasideda nuo 50 lt

durnesniu patarimu turbut net surast sunku butu

Mano ševeliūrą tvarko Rūta iš "Salon +"

jei reikia kontaktų, rašyk PM Šypsena

nu žinokite nors ir labai tolerantiškas esu, bet absoliučiai pritariu jūsų nuomonei. aš galvojau gal tie patarimai ironijos forma pateikti, todėl ir priėmiau kaip juoką. būtinai paduosiu skelbimą su savo nuotrauką, kad išsirinkčiau panašų į save stilistą. tik galvoju ar akių ir nosies forma irgi turi atitikti manuosius? Cha cha

jo, idomu kokiam mieste.
kauno raj turiu gera kirpeja - labai gerai dazo plaukus, nenuobodziai, ir kerpa gerai Mirkt

Kazkodel manau, kad kalbama apie Vilniu.

tai kas tau asocijuojasi dar nereiskia, kad ir kitiems taip pat. istaiga kuri kerpa plaukus - visiems aiskiausiai suprantama kaip "kirpykla" ir autoriaus uzduotas klausimas visiems buvo suprantamas ir todel galima teigti, kad jis buvo efektyvus. Salonais daug kas yra vadinama, nes tai bendrinis zodis, kuris be patikslinimo yra nekomunikuojantis. nes priesingu atveju klausimas "kokiame salone galima rasti geriausia meistra?" gali asocijuotis su automobiliu salonu ir ten dirbanciu mechaniku. zinoma "stiliaus ir mados" kontekste tokia tikimybe nedidele, bet toks (netgi moderatoriaus) komentaras pateiktas "priekaisto" forma yra niekinis. 95% zmoniu kirpykla visada liks kirpykla ir 100% zmoniu supras apie ka kalbama. o kalbos funkcija yra kaip tik perduoti norima informacija, todel meginimas naudoti nevisiems suprantama zodyna, gali sumazinti komunikacijos efektyvuma.

esme, kad sviesti zmones reikia, bet ne tokia forma. taip pat BUTINA suprasti, kad nevisiems jus dominanti sritis yra tokia reiksminga kaip jums. Šypsena nieko asmenisko, tik kaip moderatoriaus toks komentaras mano manymu yra nekorektiskas.

Gal jau uztenka demesio “pakeltam” moderatoriaus stiliui, gal griztam prie esmes - kas tas meistras is salono? Šypsena

žodžių šaradų ir žodžių žaismo nežaidžiau. pabrėžiau, kad kai kurie profesionalai savo srityse mėgsta, kai jų kvalifikacija matosi kreipiantis į juos. jei statybų rangovą pavadinsite plytų nešiotoju, kaip manote jis turėtų jaustis. beje, kas norėjo, mano komentarą suprato ir kitąkart patekus į situaciją, kur teks bendrauti su srities profesionalais, visada pasvers žodį prieš sakant.
beje, kai aš pasisakau kažkokia tema, esu forumų dalyvis, kai aš prižiūriu klubą ir atlieku priežiūros veiksmus, esu moderatorius, todėl tai, kad atsakydamas į mano komentarą prikišate, kad esu moderatorius ir negaliu pasisakyti kaip manau yra teisinga, yra didžiulis netaktas ir neracionali bei neetiška replika iš jūsų pusės.

Tai visgi varda to meisto butu gerai isgirsti Šypsena

Raselė Masidunskienė- vienintelė lietuvė meistrė, turinti išimtinę teisę būti žiuri komisijos nare visuose pasaulio šukuosenų konkursuose, taip pat bene visų Lietuvos meistrų mokytoja ir kas be ko, geriausia Lietuvoje ir viena geriausių pasaulyje.
Liuda Kozlova, pateko į geriausių pasaulio meistrų penketuką prieš du metus Italijoje vykusiame pasaulio meistrų konkurse.
Olga Knyševa (pats esu su ja tris taures iškovojęs) ir Olegas Djačenko- tolygiai 2005 ir 2006 metų geriausi Lietuvos vyrų meistrai (Auksinės žirklės). ir t.t. ir t.t., tik spėkit rinktis.

Dar nepriminei liaudziai kiek tai kainuojaŠypsena

na, kadangi, mano nuomone, tokio aspekto nagrinėjimas viešuose forumuose man atrodo kiek nekorektiškas, galiu nurodyti telefonų numerius, kuriais darbo laiko metu paskambinus galima ir pasidomėti apie meistrų darbą ir užsirašyti pas juos.

Cia gal ta, kuri gyvena tarp Londono,Vilniaus ir Rygos?