Rekia patarimo: Toyta Celica 1.8 1997m.

Rekia patarimo: Toyta Celica 1.8 1997m.

Mano taikinyje atsidure dar vienas auto:
Toyto Celica, 1997 metu, tikra rida 90 000 km

Ka gero/blogo zinote apie si modeli? Tik 114 AG ar Celicai tai pakanka, ar tai jau tragiskai mazai? Pats vaziavau, tai ispudi paliko ne blogesni nei 2.0 Prelude su 133 AG

Lakiu Jusu atsiliepimu.

M.

Nu ka galiu pasakyt: visu pirma shi celka ish esmes yra idealus automobilis, bet…bet kaip ir pats pastebejai 1.8 varikliux yra tragishkai silpnasPavargęs Na cia aishku kiekvienam pagal poreikius, gal tau tas ir nereikalingaNekaltas bet mano nuomone tokio tipo auto su 1.8 varikliu nieko gero nerasta, tik ishvaizda, sau tokios neimchiau, geriau jau pora metu senesne celka, bet 2.0GT Gerai

Sutinku, kad 2.0 butu rimciau, bet kad Lietuvoj labai prastas pasirinkimas tokiu auto kokio ieskau…

Rasti tikrai ymanoma, tik ieshkot reikia(o ieshkot tikrai verta), vienos dienos(savaites) neuzhtexNe

Nelabai kokia šitos celikos morda iki 93m. buvo fainesnė, arba nuo 2000m.

Del skonio nesiginchijama…

O man morda visai nieko, tiesa IV gen Prelude grazesnis, taciau ir tai celicai daugka pataiso 18" ratlankiai su 225/35 padangom.

Tiesa ziuriu dauzta i kampa vairuotojo pusej, reikia sparno, lempos, tvarkyt/keist kapota, virinti ratlanki, atstatyti stoke su amortiku.

M.

Ojojoi, ziuriu ko cia ja parduoda, galvojau gal rida acukta arba dauzhta, o kiek uzh ja nori jei ne paslaptis?

Tai žinoma, lietnykai-puse mašinosGeraiTaip

Mda, 90kkm per sesis metus - 15kkm per metus. Matyt ir su sita Celica pensininkas iseigini kostiuma apsivilkes i baznycia savaitgaliais i gretima kaima vazinejo, salia savo bobute pasisodines…

JuokiasiJuokiasiJuokiasi bet paskutiny karta vaziuodamas nesuvalde celkos ir taip gavo galaCha cha

Na visu pirma tai gavo ne iki gala, o dauztas vairuotjo sparnas. Ja vazinejo ne pensininkas, bet Sveicarijoje tokia masina - sezoninis dalykas, tad ja vazinejama tik vasara. Na o kada masina nuvaziavus 90 t.km o kada 180 tkm, patikek manim galima suprasti. Juolab buvau nuvaziaves jos ziureti su meistru is Toyota serviso, tad kas tai per auto as gerai zinau.

zmogus rase gavo ne i gala, o gavo GALAŠypsena