reikia

reikia

R17 225/45 arba 215/50 gero konplekto. gal kas turi ka pasiulyt?

pastebejau kad anksciau standartas buvo R13, 14 ikiniai jau buvo prabanga…dabar jau 17 stockai … Paplepėkim jauciu dabar nauju 13 iniu ir nelabai yra jau Nekaltas

tata nano gal ir yra… tas pats toyota aygo su r14 eina.

arba navarkes po 150,arba kazkas is kazkiek zinomu gamintoju nuo 300-400lt

ratoasis.lt gamina 17 navarkes.

pirkau navarkes Gerai gazOsiu ir dainOsiu Taip

naujos perbrungu, navarkiu pats imciau, bet kitam nenoriu siulyt, ziurima devetu, bet vilkaviski radau tik 2vnt 5-6mm 2vnt 6-7mm uz 550lt, lyg brangoka Nekaltas

rato asies r15 ziemines navarkes droziau 4 sezonus. ir dar mesos liko vasarai.

navarkes savo kailiu išbandžiau, po manęs artimiesiems papirkta 9 komplektai navarkių, 7 aleksotinių ir 2 iš rato ašies.

nedaro dideliu ismieru Liūdnas

cia tipo zieminiu reik? tai kad padanga kaip ziemai labai zema, ar aBsimoka?

kur vilniuj geros navarkes? gariunai?

reikes gal pasiulyt i aleksota palekt Nekaltas

su aleksoto navarkem reikia zinoti kas geras pardavineja. nes esu bandes vienas, tai po 140 km/h autostrada nuo kryzkalnio iki kauno, padangos isejo guzais.

minkstas kordas tipo geriau,bent taip snekejo. jamiau is pirmo pasitaikysiu,tai nesiderint dave kitas padangas Cha cha tiesa gal teisybes yra tame,nes balansuojant reikejo 5-15gr svareliu

kazkas cia rase kad lyg su oranziniais lipalais geros Nekaltas

su oranziniais manjakas pasiemes, jam tiko. mano bandyta ir žalių ir oranžinių etikečių, bet KING MEILER turi būt ant abejų. viskas normaliai. slyvai būčiau ėmęs, bet bl, mano dydžio nebuvo, tai teko rato ašyje imt.

sau R16 naujas hakaepelitas paemiau pernai, su akcija po 230lt, bet i restauruotas ir nespjauciau.

nzn. nx ten rizikuot. dabar kaip tik naudoju navarkes r17 205/55. jokiu bedu antras sezonas