Reikia patirusiu zmoniu helpo

Reikia patirusiu zmoniu helpo

Nu pradesiu nuo pradziu ! yra viena mergina kuria myliu ir t.t bet kai daiena reikalas iki sexo (dar nekaltas)tai jau negaliu kaskokia nesamone … man pradeda skaudet kaskas pilve apacioj… o kada jinai priliecia mano organa tai ir as iskart vos nebaigiu… jinai sako kad impotentas bet nea pas mane viskas gerai stovi … gal yra kokiu vaistu ar dar ka nors ? cia lyga ar kas ? kas cia per nesamone as nepatires ir t.t gal yra zmoniu patires galetu padet tokiam atveja …? seip ziaurei reiketu pagalbos… padekit bukit malonus !!!

Atsipalaiduok bicas, psihologiskai save nuteiki durnom mintim: kad tik jei patiktu…gerai pavaryciau ir t.t. po nesekmes dar ir baime atsirado, kad gali vel neatsistot…taip pat galidaug kas priklausyt ir nuo baimes kad ji pastos…arba kad jus kas nors uztiks, pavz. tevai. Analizuok situacija, bet kokie veiksniai gali nulempti nesekme.Be to ir tavo mergina tikra kiaule, niekada negalima sakyt vyrui kad jis impotentas tai ne tik zeidzia !!! ji turetu tau padet visiskai atsipalaiduot ir viskas bus OKEI, tik pasirink vietele ramia MirktSvarbu pirmas kartas, po to viskas buna gerai… Taip

as manau kad cia del to kad tu nekaltas ir labai del to jaudiniesi. mmm patarciau isgerti pora bokalu pries tai kad butum atsipalaidaves. jeigu pirmas kartas praeis daugmaz normaliai tai toliau eisis kaip sviestu patepta. Šypsena

dekuj zmones labai jums dekingas Gerai

Duok per nagus jai paskustvai Piktas Piktas Juokiasi

nueik pas patyruse panele pasnekek papasakok jai kas yra ir tave taip padarys kad mazai nepasirodys Šypsena

o kiek tau metu?

Cia tiki psichologine problema ir pirmo karto baime. Ir ne nuo metu tai priklauso. Atsipalaiduok, galvok ne apie procesa, kaip jums pasimyleti, ka daryti ir t.t. o tiesiog megaukis tomis akimirkomis, negalvok kad tu su ja mylesies, kad visko pabaiga yra tavobaigimas… tiesiog… o kodel ji tave turi liesti. liesk tu ja! glamonek, laizyk jos kuna kaip saldainiuka… apsiprasi ir nebus tas jos prisilietimas toks, kad tave prives prie pabaigos ŠypsenaSekmes!

OHO nekaltas Niam niam

As kaj pirma karta pi’siau buwo viskas normaliai, lyg buciau koki 100 kartu tai dares…