Reikia patarimo


Reikia patarimo

gal galetumet patart, cia yra Hein Gericke Hard Edge pirstines. Gal as tureje ar turi tokias? vertos demesio ar nelabai? aciu uz ats Mirkt

o kas su jom blogai gali but?

pigios pirstines gana greitai susidevi, kai kurios spaudzia(ypac trinasi i pirstus tos kur buna su “ventiliacijom” pirstuose). pasitaupyk daugiau ir pasiimk rimtesnes kokias alpinestars, spidi, asmeniskai patiko RST, ju beveik visi gaminiai gana kokybiski pagal kaina. Hein Gericke kiek turejau viskas tikrai l.prasta…

as spidi penta turiu. siaip gal ir neblogos, bet dazo rankas Blogai

alpinestars nedazo. gp pro ir gp tech modeliukai geri, dar geras modelis yra alpinestars octane, trumpos pirstines, kokybe nereali, tik kad trumpos, tad tikriem britvistam gal netiktu, su streetais Gerai

girdejau kad pentos dazho. bet vat kitos spisdi pirstines - Gerai nedazo, turejau 3 skirtingus modelius.

Heldai - ŠirdisNeprisimenu koks tiksliai modelis, bet ne is pacios geriausios dar serijos: patogios, geros apsaugos (karbonas jau isbandytas), gerai kvepuojancios, plonyte oda, ranku nedazo. Trukumu kol kas neaptikau. Tiesa, vidines puses oda sviesi, tai jau net nesistengiu valyt, nes ziauriai greit issitepa. Rekomenduoju.

va va. tas dazymas bjaurus dalykas. nusimauni ir atrodo kad rankos purvinos. o atsiplauna irgi ziauriai sunkiai. per kelis kartus tik. siaip pirstines geros butu jei nedazytu.

kiek esu susidures: spidi- dazo, dar kazkox modelis+greit plyshta, bet patogios. albinastars(gp kazkas)-man nepatogios ir siulai silpni. dainese(modelio neatsimenu, bet po ju atsirado modeliai su titaniniais krumpliais) - brangios, negrazios, bet del patogumo ar kokybes nesiskundiziau. clover-grubiai pasiutos, bet patvarios. arlen ness/berik-gera oda, bet levi siulai. o shitos man pasitikejimo nekelia Blogai

sitos tai Blogaituriu Berik’o MotoGP Geraigera kenguros odyte, apsaugu daug GeraiRST patiogios, bet siulai lievi. Ne vienam pirstai islindo Juokiasi

Pagal Jurgi ir kepure…

aciu uz ats Mirkt tai reiks pasiziuret rimtesniu tada Šypsena